קרמר, היום

לראשונה - ישראל תשלח נבחרת רכיבה על סוסים למשחקי טוקיו

ארבעה רוכבים וארבעה סוסים יעשו היסטוריה וישתתפו במשחקים האולימפיים. אחד המועמדים לנבחרת סיפר בריאיון לכאן רשת ב על אהבתו הגדולה לספורט: "ברגע שעליתי על הסוס - לא הייתי מוכן לרדת"
ליאן וילדאו
04 בדצמבר 2019
15:12

במשלחת הישראלית לטוקיו 2020 נערכים להיסטוריה: לראשונה יהיה לישראל ייצוג באולימפיאדה בענף קפיצות הראווה. ארבעה צמדים (רוכב וסוס) שטרם נקבעו סופית, יטוסו לטוקיו. אחד המועמדים לכניסה לנבחרת הוא דן קרמר, שהתאהב בספורט בגיל צעיר וסיפר בריאיון לכאן רשת ב: "ברגע שעליתי על הסוס - לא הייתי מוכן לרדת". 

האזינו לריאיון עם דן קרמר בכאן רשת ב

היום נערך מפגש היכרות עם התקשורת ומפגן ראווה של ארבעה רוכבים (שמתגוררים ומתאמנים בחו"ל). קרמר, שמתגורר בבריסל, הוא בן 36, יליד מושב היוגב בעמק יזרעאל. עם גיוסו לצה"ל הוא ויתר על ספורטאי מצטיין כדי להתגייס ליחידה מובחרת, נפצע, והלך ללמוד רפואה. בארה"ב הוא חזר לאהבתו הישנה לסוסים, כחלק מההליך הטיפולי שהיטיב את מצבו. לפני ארבע שנים הוא ניסה גם להגיע למשחקי ריו - אך לא הצליח.

שני הרוכבים הנוספים שנכחו במפגש הייחודי ובהדגמה הם אלעד יניב ואשלי בונד. "הסוס הוא אלמנט לא פחות חשוב מהרוכב", הוסיף קרמר. "כולנו צריכים לדאוג שיהיו לנו סוסים כשירים. זה כבוד גדול לקחת חלק בזה".