זירה בלוד
ערוץ 11

"במשך דקה הרביצו לי לעיני ילדיי": רב מלוד הותקף בחניון בלוד

איתמר בן יעקב הותקף על ידי שני גברים בשל ויכוח על חניה: "השכיבו אותי על הרצפה ונתנו לי מכות בכל הגוף". חשוד אחד נעצר ושוחרר למעצר בית
איתי שיקמן
09 בדצמבר 2019
13:02

רב הקהילה בשכונת רמת אשכול בלוד, איתמר בן יעקב, הותקף אתמול בחניון בעיר. אחד החשודים, בן 28 תושב העיר, נעצר והיום (שני) שוחרר למעצר בית לארבעה ימים. מהחקירה עולה כי הרקע לאירוע הינו ויכוח על חניה בין הרב לבין נהגת אחרת. לאחר הוויכוח - הגיעו קרובים של הנהגת, תקפו את בן יעקב ונמלטו מהמקום.

בן יעקב שיחזר את רגעי האיימה בשיחה עם כאן חדשות וסיפר כי הכל התחיל כאשר הוא הגיע לקחת את הילדה שלו מהגן, ורכב של אישה אחרת שלקחה גם היא את ילדתה מהגן - חסם את החנייה. "אמרתי לה שזה מסוכן להשאיר תינוק ברכב, 'תחני בצד, נורמלי'", סיפר. 

לדבריו, כאשר השיבה האם בשלילה הוא הוציא מצלמה וצילם אותה. "היא התעצבנה ונתנה לי סטירה, אז התקשרתי למשטרה והיא כבר נסעה", שחזר. לאחר מכן, שכבר כמעט נסע מהמקום, הגיע רכב וממנו יצאו שני בחורים: "הם שאלו אותי אם אני הרב פה, השכיבו אותי על הרצפה, התחילו לתת לי מכות ובעיטות בכל הגוף. במשך דקה הרביצו לי לעיני ילדיי שהיו ברכב. כשסיימו - ברחו".

הרב בן יעקב חבר בפורום של אנשי דת יהודים, מוסלמים ונוצרים, שמקדמים שכנות טובה ברמלה לוד ויפו. לדבריו, בעיר לוד יש חיים מאוד מיוחדים: "באותו בניין גרות משפחו יהודיות וערביות, דלת מול דלת". יום לאחר האירוע אמר הרב כי"קצת כואב בגוף, קצת הרבה כואב בלב".

תגיות:
לוד