אהוד אריאל ואביו מאיר אריאל
צילום: יח"צ

"מצאנו אוצר": השיר שמאיר אריאל כתב לבוב דילן

אהוד אריאל, בנו של מאיר שלקח חלק בשיר, חושף בריאיון לכאן רשת ב: "יש עוד 15 הקלטות שלא פורסמו וייצאו באלבום פוסט-מורטם הבא" | האזינו לשיר
תרבות הערב
09 בדצמבר 2019
20:14

52 שנים אחרי הסקיצה של מאיר אריאל: אהוד אריאל, בנו של הזמר מאיר אריאל, מוציא לראשונה שיר של אביו שאותר בארכיון ההקלטות – שנים אחרי מותו. השיר, שהוקלט ב־1967, הוקדש לזמר האהוב על מאיר, בוב דילן, לאחר שזה אושפז במצב קשה באותה שנה. בריאיון לורד יפתחי גרין שפורסם היום (שני) בתוכנית "תרבות הערב" בכאן רשת ב הוא מספר: "מצאנו את ההקלטה קצת אחרי שאבא נפטר, פתאום האוצר הזה נמצא. שירז, אחותי הבכורה, דחפה את השיר החוצה".

האזינו לריאיון המלא של אהוד אריאל על השיר שאביו כתב לבוב דילן בכאן רשת ב:

עוד חושף אהוד על אוצרות הארכיון: "יש עוד 15 הקלטות שלא פורסמו וייצאו באלבום פוסט־מורטם הבא". על השיר "Carry On Mr. Dylan" סיפר: "הרעיון של שירז היה שאני אוסיף הקלטה לבית בשיר. החלפתי את אבא איפה שהשירה הייתה פחות ברורה".

אהוד הוסיף כי דילן השפיע בצורה עמוקה על אביו, והתבדח כי יסכים לבצע את השיר בהופעות שלו רק במידה ואביו יעלה על הבמה. " אני כמעט כל שבוע עושה הופעה של השירים שלו. אני עם הכתבים שלו כל הזמן. בשבילי זה לא פתאום לשמוע את הקול שלו. הוא משומע ברדיו כל הזמן. הוא מאוד נוכח. אבל לשיר.