אלון חסן
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

אשתו של אלון חסן בביהמ"ש: "הרסו לנו את החיים"

דיון הטיעונים לעונש של חסן נפתח, לאחר שבשבוע שעבר קיבל בית המשפט העליון את ערעור המדינה, והרשיע אותו בעבירות מרמה והפרת אמונים. הפרקליטות מבקשת להטיל עליו 18-9 חודשי מאסר בפועל
איציק זוארץ
12 בדצמבר 2019
12:54

דיון הטיעונים לעונשו של אלון חסן נפתח הבוקר (חמישי) בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. זאת, לאחר שבשבוע שעבר קיבל בית המשפט העליון את ערעור המדינה, והרשיע אותו בעבירות מרמה והפרת אמונים. אשתו סימה אמרה בדיון: "החיים שלנו נהרסו. הילדים לא רצו לצאת מהבית, הם התביישו. הוא בסך הכל היה יו"ר ועד שדאג לעובדים שלו". 

חסן הוסיפה כי בעלה מצא עצמו מבודד וללא עבודה: "חברים התרחקו ממנו. מבעל שהיה יוצא לעבודה קיבלתי בעל שיושב בבית מובטל, הילדים ראו אותו מדוכדך". על הקשיים הכלכליים שחוו בני המשפחה סיפרה:"הבנקים התחילו להערים קשיים. עצרו לנו אשראי בעסקים שלנו, לקחו לנו את הרכוש. אנחנו נתמכים על ידי המשפחה עד היום".

נגד חסן, שכיהן כיו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, התנהל משפט שוחד בטענה כי הוא, יחד עם מנכ"ל הנמל לשעבר שוקי סגיס, ובן דודו דוד חסן, ניהלו מערכת של סחיטה באיומים, וניצלו לשם כך את הנמל. במארס 2018 זיכה בית המשפט המחוזי את חסן, אולם בית המשפט העליון ביטל את הזיכוי בשבוע שעבר. בפסק הדין צוין כי לא פעם נהג חסן בנמל אשדוד במידה מסוימת כבשלו, ולא חשש מלערב את ידיו בנושאים רבים, גם אם התערבות זו הייתה עשויה להיתפס בלתי הולמת.  

תגיות:
אלון חסן