ריאן קאג'י בן ה-8
צילום מסך

היוטיובר המכניס בעולם: בן 8 הרוויח 26 מיליון דולר בשנה

המגזין הכלכלי "פורבס" חשף את רשימת היוטיוברים המרוויחים ביותר לשנת 2019. ריאן קאג'י בן ה-8 מלוס אנג'לס הגיע אל ראש הדירוג, זו שנה שנייה ברציפות. בעמוד היוטיוב שלו, קאג'י בודק צעצועים חדשים שיצאו לשוק ועורך ניסויים
מערכת כאן חדשות
19 בדצמבר 2019
13:52

ריאן קאג'י, ילד בן שמונה מלוס אנג'לס, הוא היוטיובר המרוויח ביותר בעולם. כך עולה מדירוג היוטיוברים הרווחיים של שנת 2019 שפרסם אתמול (רביעי) המגזין הכלכלי "פורבס". על פי הפרסום, עמוד היוטיוב של קאג'י Ryan's World הכניס במהלך השנה החולפת לא פחות מ-26 מיליון דולר.

ערוץ היוטיוב של קאג'י עלה לאוויר בשנת 2015. בערוץ מעלה קאג'י סרטוני וידיאו שבהם הוא בודק צעצועים חדשים שיצאו לשוק, מתעד ניסויים ועבודות יצירה שהוא עורך בביתו. את הערוץ מפעילה חברת ההפקה Sunlight Entertainment אותה מנהלים הוריו של קאג'י ומועסקים בה 28 בני משפחתו. ערוץ היוטיוב עומד בראש הדירוג כבר שנה שנייה ברציפות. בשנה שעברה, הוערכה הכנסתו בכ-22 מיליון דולר.

צפו בסרטון שעלה לאחרונה בעמוד היוטיוב של קאג'י

אחרי קאג'י ניצב שני בדירוג היוטיוברים הרווחיים ערוץ היוטיוב Dude Perfect עם רווח של 20 מיליון דולר. שלישית נמצא ערוץ היוטיוב Like Nastya Vlog של הילדה הרוסייה אנסטסיה רדזינסקאיה בת ה-5. הוריה של רדזינסקאיה מפעילים כמה ערוצי יוטיוב, והרווח המשוער של ערוץ זה עומד על כ-18 מיליון דולר.

למקום הרביעי בדירוג הגיע ערוץ היוטיוב Good Mythical Morning עם הכנסה של 17.5 מיליון דולר. את הערוץ מפעילים הקומיקאים רט מקלכלן ולינק ניל, המציגים בו מעין תוכנית אירוח קומית. אל המקום החמישי הגיע ערוץ היוטיוב של בלוגר האיפור ג'פרי סטאר שהונו מוערך בכ-17 מיליון דולר.