זירת התאונה, היום
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

תאונה קטלנית ברמת גן: שני הרוגים, ושישה פצועים קשה וקל

התנגשות בין משאית למיניבוס: מחלף אלוף שדה נחסם בעקבות התנגשות בין משאית ומיניבוס, עומס כבד באזור
דניאל אלעזר
22 בדצמבר 2019
06:59
עודכן ב 07:27

תאונה קטלנית ברמת גן: שני בני אדם, בני 43 ו-20, נהרגו היום (ראשון) בהתנגשות בין מיניבוס למשאית סמוך למחלף אלוף שדה. שניים נוספים נפצעו קשה, שלושה נפצעו בינוני ואחד נפצע קל. מחלף אלוף שדה נחסם בעקבות התאונה, עומס כבד נוצר באזור.

מדובר ברכב הסעות שהסיע שמונה פועלים והתנגש בחלקה האחורי של משאית. "פתאום היה בום, המשקפיים שלי עפו. הנהג קפץ, ראה את הדבר המזעזע הזה והזמין משטרה", סיפר מי שישב במושב הנוסע במשאית. "ראינו את הלכודים ואת אלה שיצאו. אי אפשר לתאר את זה, זה מזעזע. אני עוד לא רגוע, זה נורא".

חובשת רפואת חירום במד"א סיסיליה לויטס סיפרה: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, הרכב המסחרי שהסיע מספר נוסעים היה לכוד מתחת לחלקה האחורי של המשאית ולוחמי האש חילצו ממנו את שמונת הפצועים".

פרמדיק מד"א שמחה סימנדוייב סיפר: "כשהגענו למקום בכוחות גדולים ראינו את הרכב המסחרי שהיה לכוד מתחת לחלקה האחורי של המשאית. שלושה פצועים בהכרה שכבו בסמוך לרכב וחמישה פצועים היו לכודים בתוכו. ביצענו מיד בדיקות רפואיות בפצועים ופינינו אותם במצב בינוני וקל לבית החולים. שניים מהלכודים היו מחוסרי הכרה וסבלו מפגיעות רב מערכתיות קשות ביותר ולאחר הבדיקות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם בשטח. שלושת הפצועים הנוספים שנפגעו באורח קשה ובינוני פונו בניידות לטיפול נמרץ שלנו לבית החולים שיבא הסמוך תוך המשך טיפול רפואי מציל חיים".

מוקדם יותר, הולכת רגל בת 42 נפצעה קשה מפגיעת כלי רכב בכביש 562 בשרון, מצפון לקדימה-צורן. היא פונתה לבית החולים מאיר בכפר סבא. נהג הרכב נפצע קל ופונה לבית החולים לניאדו בנתניה.