נתניהו וסער, ארכיון
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

סער על ההצעה לקדם את נתניהו לנשיא: יש לו מוניטין בין-לאומיים, כמו פרס בזמנו

ההצעה לקדם את מינוי נתניהו לנשיא | ח"כ סגלוביץ' בריאיון לכאן רשת ב: המצאה שלא נולדה סתם • ח"כ יואב קיש: "זהו מהלך נכון למדינת ישראל, זה טריוויאלי"
הבוקר הזה
24 בדצמבר 2019
08:09

אחרי שאתמול הציע לקדם את מינויו של בנימין נתניהו לנשיאות אם ייבחר, הבוקר (שלישי) מבהיר גדעון סער בריאיון לשלום קיטל בכאן רשת ב כי "אני לוקח בחשבון שני דברים - ראש הממשלה חסום מלהרכיב ממשלה חדשה, אך הוא כן יכול לתרום למדינה, יש לו מוניטין בין-לאומיים וכישורים מדיניים יוצאי דופן. כמו שמעון פרס בזמנו".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ גדעון סער בכאן רשת ב

חבר הכנסת מכחול לבן יואב סגלוביץ' התייחס גם הוא לאמירה של סער: "מדובר בהמצאה שלא סתם נולדה. לנשיא יש חסינות דיונית של שבע שנים". בכינוס בחירות בנתניה הוסיף אתמול סער כי הוא מודה שלא תהיה תגובה חיובית להצעה זו, אך יפעל בזמן אמת כדי שהדבר יקרה. 

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ יואב סגלוביץ' לכאן רשת ב

חבר הכנסת מהליכוד ומנהל הקמפיין של סער, יואב קיש, התייחס גם כן לקידום נתניהו למינוי לנשיא: "זהו מהלך נכון למדינת ישראל, זה טריוויאלי". קיש הוסיף כי "אני מאמין שיו"ר הליכוד צריך להיות ראש הממשלה הבא, צריך שיהיה לו רוב בקואליציה, והוא צריך להיות מסוגל להוביל מהלך שיבחר את הטוב בעיני הליכוד לנשיא המדינה". 

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ יואב קיש בכאן רשת ב

חבר הכנסת מיקי זוהר אמר הבוקר כי היוזמה הזו היא "שינוי מבורך" בקמפיין של סער: "הם חישבו מסלול מחדש אחרי מערכת בחירות לא פשוטה, שבה הם בחרו בהרבה מקרים לתקוף את ראש הממשלה". זוהר הוסיף כי הבחירה בקמפיין חיובי כלפי נתניהו, תשרת את סער בפריימריז: "אפילו אלה שמצביעים לו, לא רוצים שהוא יתקוף את ראש הממשלה". 

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ מיקי זוהר בכאן רשת ב

מיטב החשיפות של כאן חדשות ב-2019 | צפו