אמיר אוחנה
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

השר אוחנה: לא פוסל את ליאת בן ארי בגלל תיקי רה"מ

שר המשפטים לכאן רשת ב: אמנה מ"מ לפרקליט המדינה מתוך הפרקליטות • אוחנה על פרשת אפי נוה: "יש לי סימפטיה למצב שבו הוא נמצא" • ח"כ יואב קיש על הפריימריז בליכוד: "מכוונים לניצחון"
דקלסגל
26 בדצמבר 2019
09:08

שר המשפטים אמיר אוחנה אמר הבוקר (חמישי) לירון דקל ועמית סגל בכאן רשת ב, כי הוא שואף למנות ממלא מקום לפרקליט המדינה מתוך הפרקליטות. "אני מקווה להביא מישהו מתוך הפרקליטות ואני חושב שיש בה אנשים ראויים" אמר שר המשפטים. על עורכת הדין ליאת בן ארי, שהובילה את הטיפול בתיקי ראש הממשלה, השיב אוחנה כי היא לא פסולה מלכהן בתפקיד ממלאת מקום פרקליט המדינה בגלל תיקי נתניהו. 

האזינו לריאיון המלא עם השר אמיר אוחנה בכאן רשת ב

אתמול דווח כי באי כוחו של יו"ר לשכת עורכי הדין לשעבר אפי נוה, פנו למשטרה בבקשה לחקור את ההדלפות מהטלפונים הסלולריים שלו. אוחנה אמר כי יש לו סימפטיה למצב שבו הוא נמצא: "בעבר היינו בעימות על רקע סוגיית המתמחים. היחסים השתפרו. אני מקוה שיהיה בירור אמיתי של הטענות ושהיועץ המשפטי יפתח בחקירה". 

הפריימריז בליכוד החל

שר המשפטים ציין הבוקר כי ההתמודדות של חבר הכנסת גדעון סער בעיתוי הזה בעייתית: "נתניהו מותקף מכל הכיוונים והייתי מצפה שבמפלגתו יתמכו בו, אך מנגד עומדים יריבים פוליטיים – לא בוגדים ולא אויבים. ממחר כולנו נפעל יחד לניצחון הליכוד". 

חבר הכנסת יואב קיש, ראש המטה של סער, אמר הבוקר לירון דקל ועמית סגל: "אנחנו מכוונים לניצחון. המסר שלנו משכנע אנשים, והכנסים שלנו לפעמים מלאים יותר מאלה של נתניהו. הפריימריז היום יקבע לא רק את עתיד המפלגה אלא את עתיד המדינה - האם נלך לאופוזיציה או שנרכיב ממשלה". 

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ יואב קיש בכאן רשת ב

מיטב החשיפות של כאן חדשות ב-2019 | צפו