נתניהו בנאום הניצחון

נתניהו בנאום הניצחון: "עכשיו הזמן להתאחד כדי להביא ניצחון בבחירות"

ראש הממשלה נאם אחרי ההישג בפריימריז ואמר: "זה ניצחון כבער כי כמעט כל התקשורת המגייסה נגדי". הוא מנה רשמית הישגים, ביניהם הכרה אמריקנית בהחלת ריבונות בבקעה וביו"ש, והסכמי שלום עם מדינות ערב
יערה שפירא
27 בדצמבר 2019
11:22

ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם היום (שישי) אחרי ההישג המוחץ בפריימריז בליכוד. בדבריו אמר ראש הממשלה שמדובר בניצחון כביר והוסיף: "גברנו על מזג האוויר. התגברנו גם על מפיצי הפייק ניוז שכבר מנסים לגמד את הניצחון. זה ניצחון כבער כי כמעט כל התקשורת התגייסה נגדי". 

"בשנים הקרובות אביא עוד הישגים היסטוריים: לקבע סופית את גבולנו, להביא הכרה אמריקנית בהחלת ריבונותנו בבקעת הירדן וצפון ים המלח, ועל כל היישובים ביהודה ושומרון", הוסיף נתניהו. "להביא ברית הגנה היסטורית עם ארצות הברית, לבלום סופית את איראן ולהביא לנרמול יחסים ולבריתות ולבסוף להסכמי שלום עם מדינות ערב". 

נתניהו זכה ל-72.5% מהקולות ויריבו קיבל 27.5% מהקולות. סער התקשר לראש הממשלה ובירך אותו על ניצחונו. נתניהו הודה לו ואמר: "עכשיו כולנו נעבוד יחד למען ניצחון הליכוד בבחירות לכנסת".

חבר הכנסת מיקי זוהר התייחס לתוצאות ואמר בריאיון ליאיר ווינרב בכאן 11: "מה שצריך לעשות עכשיו זה לאחד את השורות. ראש הממשלה צריך לחבק את גדעון סער ולקחת את המושכות, כשסער יחד איתנו על העגלה. נתנו תשובה ברורה ומוחצת לכול המלעיזים".