זירת האירוע
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חשד לרצח במרכז ובצפון: גופת גבר נמצאה בתוך בור ברמת השרון, תושב בענה נורה למוות

על גופת הצעיר כבן 20 נמצאו סימני ירי. המשטרה הודיעה כי הוא מוכר מעבירות אלימות וסכסוכים • הרקע למותו של תושב בענה הוא סכסוך בתוך חמולת חסארמה בשל רצח שאירע לפני כחודש וחצי
איתי שיקמן
27 בדצמבר 2019
15:54

המשטרה חוקרת חשד לרצח של צעיר בשנות ה-20 לחייו, שנמצא היום (שישי) בתוך בור בעומק של כמה מטרים בשטח פתוח, סמוך לבית העלמין החדש של רמת השרון. על הגופה נמצאו סימני ירי, ואופנוע נמצא סמוך לבור. 

הצעיר שאותר בתוך הבור מוכר למשטרה מעבירות אלימות וסכסוכים. גופתו אותרה על ידי נהג רכב שטח שהיה באזור וראה את הבור עם הגופה בפנים. הוא הזעיק את כוחות החירום.

פרמדיק של מגן דוד אדום, אייל דרורי וחובש בכיר סאמר מחמיד, סיפרו: "כשהגענו למקום, בשטח פתוח סמוך לפרדסים, ראינו גבר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".


סגן ניצב יצחק מנשי, מפקד תחנת גלילות: "צוותי משטרה זיהו גופה עם סימני אלימות עליה וכרגע אנחנו בשלבים ראשונים של חקירת האירוע. הרקע כפי הנראה פלילי, אך כל כיווני החקירה נבדקים".

במקרה אחר, נורה למוות גבר כבן 60 בכביש 85, סמוך לפארק גבעת רם, סמוך לדיר אל-אסד. הרקע למותו הוא סכסוך בתוך חמולת חסארמה בשל רצח שאירע לפני כחודש וחצי.