איברהימוביץ' במדי מילאן
צילום: אי-פי

אירופה התגעגעה: זלאטן איברהימוביץ' חוזר למילאן

כוכב הכדורגל בן ה-38 יחזור לכדורגל האירופי לאחר שנה וחצי בלוס אנג'לס גלאקסי. איי-סי מילאן צירפה את איברהימוביץ' בחוזה לחצי שנה, בה ינסה לשחזר את יכולתו מתקופתו הקודמת במועדון - לפני עשר שנים
בן יניב ואיתמר מרגלית
28 בדצמבר 2019
05:10

לאחר כשנה וחצי בליגה האמריקנית MLS, זלאטן איברהימוביץ' יחזור לשחק כדורגל באירופה. אתמול (שישי) הודיע מועדון הכדורגל האיטלקי אי-סי מילאן שהחתים את הכוכב השוודי עד לסיום העונה. 

איברהמוביץ'בן ה-38 שיחק במילאן בין השנים 2010 ו-2012 ובהן כבש 42 שערים ב-61 משחקי ליגה בהם שותף. כשחקן קבוצת לוס אנג'לס גלאקסי, זלאטן כבש 53 שערים בעונה וחצי, אך בעיקר שעשע את חובבי הכדורגל וצופי הטלוויזיה במגוון הופעות הומוריסטיות בתוכניות אירוח. 

איי-סי מילאן אליה יחזור איברהימוביץ הינה קבוצה שונה מאוד מזו שעזב ב-2012. מאז 2011 לא זכו האדומים-שחורים באף תואר משמעותי. מועדון הפאר האיטלקי, שרשומות על שמו 18 אליפויות איטליה ושבעה גביעי אלופות, נמצא במקום ה-11 בליגה האיטלקית. 

צירופו של הכוכב המזדקן בוודאי תחזיר את מילאן לאור הזרקורים ותגביר את ההתעניינות הדועכת בקבוצה. אך התרומה של זלאטן לרוסונרי לא תמדד ברייטינג או בחולצות, אלא ביכולת על המגרש. ימים יגידו אם בגיל 38 איברהימוביץ' עוד מסוגל להוביל קבוצה אירופאית בכירה.