מתוך הפרק
צילום מסך מתוך הפרק

הבת של רוס ורייצ'ל מ"חברים" התעוררה בשנת 2020

בעונה העשירית רוס מצלם ברכות שמיועדות ליום ההולדת ה-18 של אמה, שיתרחש ב-2020 • אחרי שהפרק הפך לוויראלי ברשת – הגיעה התגובה של אמה
מתי ברנהרט
02 בינואר 2020
13:05

בזמן שהמעריצים השרופים ברחבי העולם מחכים לפרק איחוד – הנבואה של צ'נדלר קמה לחיים: בעונה העשירית של הסדרה המצליחה "חברים", רוס מצלם ברכות שמיועדות ליום ההולדת ה־18 של בתו אמה, שיתרחש ב־2020. בתקופה האחרונה הפך ויראלי קטע מהפרק שבו רואים את צ'נדלר אומר לאמה: "עכשיו שנת 2020, עדיין נהנית מהתנומה?". בתגובה העלתה היום (חמישי) השחקנית נואל שלדון – ששיחקה את התינוקת ביחד עם אחותה התאומה קאלי – לאינסטגרם תמונה של עצמה על רקע בית הקפה המיתולוגי מהסדרה, וכתבה: "בדיוק קמתי מהתנומה הכי טובה אי פעם. שנה טובה!".

View this post on Instagram

Just woke up from the best nap of all time, happy 2020!! (ft. my poorly done photoshop) Hope everyone has an excellent year full of family, friends, and laughter!!

A post shared by Noelle Sheldon (@noelle.sheldon) on

צפו בקטע מתוך הפרק המדובר

בתוך כך, בחודש נובמבר  האחרון דיווח אתר "ההוליווד ריפורטר" כי ששת כוכבי הסדרה הקומית "חברים" ויוצריה מנהלים מגעים לקראת ספיישל איחוד. לפי הדיווח, אם ייצא לפועל, האיחוד צפוי להיות משודר בשירות הסטרימינג של חברת הכבלים האמריקנית HBO, ששמו HBO Max, שצפוי לעלות לאוויר במהלך 2020.

באתר האמריקני דיווחו כי קאסט השחקנים ג'ניפר אניסטון, קורטני קוקס, ליסה קודרו, מאט לבלבנק, מת'יו פרי ודיוויד שווימר וכן יוצרי הסדרה דיוויד קריין ומרתה קאופמן הביעו הסכמה עקרונית לקיומו של איחוד חד פעמי, אולם חוזה רחוק עדיין מלהיחתם. גורמים המעורבים בשיחות, סיפור לאתר כי במידה וחוזה אכן ייחתם לבסוף, האתגר הבא יהיה להתמודד עם לוחות הזמנים של צוות השחקנים.