סלביק מבשב וילנה יצחקבייב
צילום: מתוך פייסבוק

החשד לרצח והתאבדות בפ"ת: הותרו לפרסום שמות בני הזוג

סלביק מבשב בן ה-62 ירה למוות, על פי החשד, בזוגתו ילנה יצחקבייב בת ה-57 ולאחר מכן התאבד. מבשב עבד כמאבטח, והיה ידוע גם כפסל שעבודותיו הוצגו ברוסיה. בנה של בת הזוג מנישואים קודמים היה זה שמצא את השניים ירויים בדירה
שרון עידן
18 בינואר 2020
13:37

סלביק מבשב הוא הגבר בן ה-62 שעל פי החשד ירה אמש (שישי) למוות בזוגתו ילנה יצחקבייב בת ה-57, ולאחר מכן התאבד בדירה בפתח תקווה. מבשב עבד כמאבטח, אך גם היה ידוע כאומן ופסל, ועבודותיו הוצגו בגלריות במוסקווה ובמוזיאון בסנט פטרסבורג.

גופותיהם של מבשב ויצחקבייב נמצאו בדירה ברחוב עין גנים בפתח תקווה, על ידי בנה של ילנה מנישואים קודמים. הבן, בן ה-30, התקשר כמה פעמים לאימו, ולאחר שזו לא ענתה - החליט ללכת לדירה. לבני הזוג ילדים מנישואים קודמים, אך אין להם ילדים משותפים. יצחקבייב התאלמנה לפני כמה שנים, והקשר שלה עם מבשב החל לפני שנה וחצי.


על פי חשד ראשוני, מבשב ירה בפלג גופה העליון של זוגתו חמישה קליעים ואז התאבד בירייה, לאחר שמריבה בין השניים התלהטה. השניים לא מוכרים למשטרה, ואין רקע לתלונות קודמות מהם במשטרה. לאחרונה פרסם מבשב תמונה בעמוד הפייסבוק שלו עם יצחקבייב, לצד הכיתוב: "כמה טוב להיות מאושרים".

פרמדיק מגן דוד אדום יוסי חלבי סיפר אמש: "כשהגענו למקום, הובילו אותנו לדירה, ראינו גבר ואישה מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם".