בילי אייליש, הלילה
צילום: אי-פי

בילי אייליש כבשה את טקס פרסי הגראמי

הזמרת בת ה-18 זכתה בארבעת הפרסים החשובים בטקס: אלבום השנה, תגלית השנה, שיר השנה והקלטת השנה על Bad Guy. אחיה פיניאס זכה בפרס מפיק השנה. ליזו זכתה בפרס לביצוע הסולו הטוב ביותר בפופ על השיר Truth Hurts
אלון פרוכטר
27 בינואר 2020
03:00
עודכן ב 06:45

בצל הידיעות על מותו של שחקן הכדורסל קובי בראיינט, הלילה (ראשון) התקיים טקס פרסי הגראמי ה-62. בפתיחת הערב הקדישה מנחת הטקס אלישיה קיז את השיר It's So Hard to Say Goodbye לכדורסלן, בתו והרוגי ההתרסקות. קיז ציינה כי אולם הסטייפלס סנטר שבו מתקיים הטקס היה ביתו הספורטיבי של קובי בראיינט, ואולמה של קבוצתו לוס אנג'לס לייקרס. "קובי בראיינט ובתו ג'יאנה נמצאים בליבנו, בנשמתו ובתפילותנו", אמרה קיז.


הזמרת בילי אייליש בת ה-18, זכתה בארבעת הפרסים החשובים בטקס: אלבום השנה, תגלית השנה, שיר השנה והקלטת השנה על Bad Guy. אלבומה של אייליש קיבל גם את תואר אלבום הפופ הטוב ביותר של השנה. אחיה פיניאס זכה בפרס מפיק השנה. הזמרת ליזו זכתה בפרס לביצוע הסולו הטוב ביותר בפופ על השיר Truth Hurts. 

את רשימת המועמדים בטקס הובילו שלושה אמנים שבלטו השנה בארץ ובעולם. ליזו, קיבלה מועמדות בשמונה קטגוריות שונות. אחריה, בילי אייליש וליל נאס אקס שקיבלו כל אחד מועמדות בשש קטגוריות שונות. גם נציגות ישראלית נרשמה השנה בין המועמדים, כשלהקת האינדי Big Thief בה חבר הבסיסט הישראלי מקס אולארצ'יק קיבלה מועמדות בקטגוריית האלבום האלטרנטיבי הטוב ביותר.