יוני ארליך, ארכיון
צילום: משה שי, פלאש 90

יוני ארליך: לעזור לצעירים בשבילי זו שליחות

מאמן נבחרת הדייויס החדש, הטניסאי יוני ארליך, מספר על הדור הבא של הטניס הישראלי. על קודמו בתפקיד, הראל לוי, אמר: "עשה עבודה יפה, קיבלתי ממנו את ברכת הדרך". על שותפו לשעבר אנדי רם: "אנחנו בקשר יומיומי, הוא במצב רוח טוב"
ליאן וילדאו, אסתי פרז
28 בינואר 2020
16:16

"חלק מלהיות בדייויס תמיד היה בשבילי שליחות", כך אמר היום (שלישי) הטניסאי הוותיק יוני ארליך בריאיון לתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב. אתמול הודיע איגוד הטניס הישראלי על מינויו של ארליך לתפקיד מאמן-שחקן נבחרת הדייויס. ארליך שיחליף את הראל לוי, ישמש בתפקיד כבר בחודש מארס הקרוב, במפגש חוץ מול טורקיה.

ארליך סיפר שהתפקיד החדש אומר "להיות מן מנהיג או מנטור של הנבחרת, לעזור לשחקנים הצעירים במהלך השנה, לעקוב אחריהם ולהיות איתם". לדבריו, בזמן המשחקים הוא ילווה את השחקנים ויהיה איתם על הספסל.

ארליך אמר שקודמו בתפקיד, הראל לוי, "עשה עבודה יפה, לצערי האיגוד לא ראה עיין בעיין את המשך דרכו, אבל קיבלתי ממנו את ברכת הדרך". על נבחרת הדייויס אמר ארליך: "יש להם עוד הרבה שנים להתפתח, הם העתיד שלנו, אני מאמין בהם וחושב שהם יכולים לעשות את זה". כשנשאל על שותפו לזכייה באליפות אוסטרליה הפתוחה של 2008, הטניסאי לשעבר אנדי רם, אמר ארליך: "אנדי נפלא, אנחנו בקשר יומיומי, אנחנו מתאמנים ביחד והוא במצב רוח טוב".

תגיות:
טניס