דוהרטי באוגוסט 2019
צילום: אי-פי

ביום הסרטן הבינלאומי: שאנן דוהרטי חשפה - מחלתי חזרה באגרסיביות

השחקנית התראיינה לתוכנית "בוקר טוב אמריקה" סיפרה: "אני מפוחדת"
מערכת כאן חדשות
04 בפברואר 2020
16:23

היום (שלישי), 4 בפברואר, יום השנה למודעות למחלת הסרטן, סיפרה כוכבת הסדרה "בוורלי הילס 90210", השחקנית שאנון דוהרטי, כי חלתה שוב בסרטן השד, שלוש שנים אחרי שהוכרז כי החלימה. בריאיון לתוכנית "בוקר טוב אמריקה" בערוץ "אי-בי-סי" אמרה דוהרטי בת ה-48, כי בשנה שעברה, לפני מותו של הקולגה לוק פרי בפברואר, חזרה המחלה והופיעה בדרגה 4 - ומאז היא שמרה על הבשורה בדיסקרטיות. בשנת 2015 היא אובחנה לראשונה כחולה במחלה, שנכנסה להפוגה בשנת 2017.


לדברי הכוכבת, היא רצתה לחשוף זאת השבוע, לפני שהדבר יתפרסם בתקשורת בעקבות תביעה שהגישה נגד חברת הביטוח "Farm State" בגין נזק שנגרם לביתה מאש בשדה קוצים ב-2018. "זה כדור מר לבליעה", אמרה בריאיון ושיתפה: "אני קפואה ומפוחדת". היא הוסיפה חששה במיוחד לבשר את הבשורה לאמה, רוזה, ולבעלה, מפיק הסרטים קורט אישבריינקו. "אמי היא אדם אמיץ עד כדי גיחוך. גם בעלי, אבל אני דואגת לו", אמרה. לדוהרטי אין ילדים.

סדרת ההמשך לדרמת הנעורים המיתולוגית משנות ה-90 חזרה בקיץ האחרון למסך בשישה פרקים שהעלתה רשת FX. כוכבי הסדרה המקורית משחקים בה גרסאות מוקצנות של עצמם, וכך נפגשו הצופים שוב עם ג'ייסון פריסטלי ודוהרטי בתפקיד התאומים, ברנדון וברנדה וולש, איאן זירינג בתפקיד סטיב סנדרס, טורי ספלינג וג'ני גארת' שגילמו את דמויותיהן של דונה מרטין וקלי טיילור, גבריאל קרטיס היא אנדריאה זקרמן ובריאן אוסטין גרין כדייוויד סילבר. הצלע החסרה הייתה לוק פרי, שגילם את דמותו של דילן מקיי, ומת מאירוע מוחי קשה בשנה שעברה.