דירת הצעירה
צילום: דוברות המשטרה

חשד: אמרגן צפה בחשאי בצעירה שגרה בדירה שבבעלותו

לפי החשד, בן ה-59 מהרצליה התקין מראה חד כיוונית שצפתה על סלון הדירה. הצעירה ביקשה שבעל הדירה יסיר את המראה, אך הוא סירב נחרצות. במשטרה חושדים שגם שוכרות דירה קודמות היו קורבנות שלו
דניאל אלעזר ואיתי שיקמן
06 בפברואר 2020
11:39

המשטרה עצרה אתמול (רביעי) אמרגן מעולם המוזיקה, בחשד שפגע בפרטיות של צעירה בת 20, ששכרה דירה שבבעלותו. לפי החשד, האמרגן, תושב הרצליה בן 59, התקין מראה חד כיוונית בדירה, הצמודה למגוריו. המשטרה חושדת שצעירות נוספות, ששכרו ממנו את הדירה בעבר, נפגעו ממנו. היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

הצעירה ביקשה שבעל הדירה יסיר את המראה, אך הוא סירב נחרצות. לצעירה הייתה תחושה שבעל הדירה מנהל מעקב אחריה, ופנתה לשוטר קהילתי. המראה עוררה את חשדו של השוטר שבדק את הדבר ואמר לצעירה להתנהג כרגיל ולהגיש תלונה. בהמשך, השוטרים מצאו חור בקיר שדרכו ראו את סלון הדירה של הצעירה. 

עורך דינו של האמרגן, עו"ד בנימין מלכא מסר כי האמרגן מכחיש את החשדות המיוחסים נגדו. לדבריו, בדירתו אכן קיים חור בקיר אך האמרגן טוען שמדובר בחור שנעשה על ידי הדייר הקודם, לטובת העברת קווי טלפון. עוד אומר פרקליטו כי האמרגן מתגורר בדירה עם אימו במשך החמש השנים האחרונות".