אילוסטרציה
צילום: מד"א

חשד לרצח: צעיר בן 23 נדקר למוות באשדוד

צוותי מד"א ביצעו בו פעולות החייאה במשך יותר מ-40 דקות ובסופן נקבע מותו. עד ראייה סיפר כי הדוקרים דרסו את הצעיר ברכבם, ולאחר מכן יצאו מהמכונית ותקפו אותו. אחד מחבריו של הנדקר: "כולם יודעים מי עשה את זה. יתפסו אותו"
איציק זוארץ ואסף פוזיילוב
10 בפברואר 2020
15:56
עודכן ב 18:05

חשד לרצח: צעיר בן 23 נדקר היום (שני) למוות באשדוד. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום האירוע ביצעו בו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו. נסיבות המקרה עדיין לא ברורות. עד ראייה סיפר כי הדוקרים דרסו תחילה את הצעיר ברכבם, ולאחר מכן יצאו מהמכונית ודקרו אותו. הפצוע נמלט למרכז מסחרי סמוך, ובני אדם שראו אותו הזעיקו את המשטרה. 

חבריו של הצעיר הגיעו לזירת האירוע. אחר מהם סיפר: "הוא היה ילד טוב, בגלל זה הגיעו אליו. שום מעשה לא מצדיק דבר כזה". חבר אחר הוסיף כי "רק אתמול בלילה עישנתי איתו. כולם יודעים מי עשה את זה. יתפסו אותו". 

פרמדיק מגן דוד אדום שהיה בזירת האירוע, דן בן ישי, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה על המדרכה כשהוא סובל מפציעות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם שכלל פעולות החייאה וניתוח זעיר בשטח בניסיון להציל את חייו. אחרי יותר מ-40 דקות של פעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן תרופות, הנשמות ועיסויים נאלצנו לקבוע את מותו".