נתניהו וגנץ, אילוסטרציה
צילום: גיל יערי, פלאש 90

הנדל על הזמנת העימות של נתניהו: "גנץ צריך לסרב"

חבר הכנסת מכחול לבן: "הצענו פעמיים לנתניהו עימות טלוויזיוני עם גנץ, פעמיים הוא ויתר" • חבר הכנסת שלח לכאן רשת ב: "גנץ אינו מתכוון להיענות ל'משחקי הריאליטי' של נתניהו"
קלמן ליברמן
19 בפברואר 2020
11:45

חבר הכנסת יועז הנדל מכחול לבן תקף היום (רביעי) ברשת ב את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי על ראש המפלגה, בני גנץ, לסרב להזמנה לעימות טלוויזיוני מול נתניהו. בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בתוכנית "קלמן ליברמן" הוסיף: "הצענו פעמיים לנתניהו עימות טלוויזיוני עם גנץ, פעמיים הוא ויתר כי הוא היה משוכנע שכל הישראלים יצביעו לו. עכשיו הוא מכוון לבחירות רביעיות אז הוא מנסה ספין. לדעתי גנץ לא צריך לבוא לעימות, זה לא יביא לנו קול אחד".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ הנדל בכאן רשת ב

חבר הכנסת עופר שלח אומר לכאן רשת ב כי עימות הטלוויזיה שהציע ראש הממשלה מלמד שהשפנים שבכובעו הולכים ואוזלים. "הוא שלף את שפן הסיפוח והאמריקנים הבהירו שאין סיפוח, אחר כך מינה שר אוצר 'על הנייר' והבטיח רפורמות שכל כולן רשימת כשלונותיו בעשר שנות שלטונו. כעת הוא הולך על ספין ריאליטי", אמר שלח לאריה גולן.

חבר הכנסת שלח הבהיר כי גנץ אינו מתכוון להיענות ל"משחקי הריאליטי" של נתניהו, אדם הסבור שהתקשורת היא חזות הכל. הוא ציין כי ב-17 בחודש הבא יתייצב ראש הממשלה מול בית המשפט כנאשם. "אני מקווה שעוד קודם לכן, בשלושה במארס, הוא לא יהיה עוד ראש הממשלה", אמר שלח.

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ שלח בכאן רשת ב