אביגדור ליברמן, ארכיון
צילום: פלאש 90

ליברמן לכאן רשת ב: "אף אחד לא אמר לי שיש צנזורה"

יו"ר ישראל ביתנו התייחס לנסיעת ראש המוסד ואלוף פיקוד דרום לקטר. לדבריו "הקטרים יודעים, המצרים יודעים, חמאס יודע וממי מנסים למנוע את המידע? מתושבי ישראל". על סקר המנדטים שפורסם אמש אמר: "אם יש לנו בסקרים אצלכם 7 מנדטים זה מינימום 9-8 מנדטים"
הבוקר הזה
24 בפברואר 2020
08:15

יושב ראש מפלגת ישראל ביתנו התייחס הבוקר (שני) להפרת הצנזורה באשר לביקור ראש המוסד ואלוף פיקוד הדרום בקטר. "אף אחד לא אמר לי שיש צנזורה", אמר ליברמן. הוא הוסיף "הקטרים יודעים, המצרים יודעים, חמאס יודע וממי מנסים למנוע את המידע? מתושבי ישראל". עוד אמר ליברמן כי "הממשלה מנסה לרמות את הציבור".


בצל מטחי הרקטות של הג'יהאד האסלאמי ותקיפות צה"ל ברצועה, התייחס ליברמן לאפשרות של יציאה למבצע צבאי בעזה. "אין טעם בעוד חילופי מהלומות אם אנחנו לא יודעים לאן אנחנו מובילים בסוף", אמר ליברמן. הוא הוסיף: "אני לא הצלחתי ליישם את תפיסת הביטחון שלי בנוגע לרצועת עזה ולכן לקחתי אחריות והתפטרתי מתפקיד שר הביטחון - לא נאחזתי בקרנות המזבח".

ליברמן התייחס גם לסקר המנדטים שפורסם אמש ב"חדשות הערב" בכאן 11. ליברמן אמר: "אם יש לנו בסקרים אצלכם 7 מנדטים זה מינימום 9-8 מנדטים. הוא הוסיף: "יש לנו גרעין מוצק ומגובש, נתניהו חייב ללכת הביתה".

בשבת אמר ליברמן בריאיון בתוכנית "פגוש את העיתונות" בחדשות 12: ״יום רביעי לפני שבועיים מבקרים בקטר יוסי כהן ומפקד פיקוד דרום האלוף הרצי הלוי, בשליחות בנימין נתניהו, והם מתחננים בפני הקטרים להמשיך להעביר כסף לחמאס. נתניהו מופיע בתור סניגור של חמאס. נתניהו לוחץ על קטאר ומצרים להגן על חמאס".

בתגובה לפרסום תקף אתמול ראש הממשלה בנימין נתניהו את ליברמן, ואמר כי יו"ר ישראל ביתנו מוכן לפגוע בביטחון ישראל כדי להוריד את הליכוד מהשלטון. בריאיון ברדיו צפון אמר: "ליברמן מוכן לפגוע בביטחון ישראל ולעשות הכל כדי להוריד את הליכוד מהשלטון. הוא הולך עם גנץ לממשלה שתלויה באחמד טיבי".

האזינו לריאיון המלא של אביגדור ליברמן בכאן רשת ב