אמבולנס
צילום: מד"א

חשד לאלימות במשפחה: גבר דקר את אשתו ובנותיו בהוד השרון – תינוקת מתה

אישה בת 36 וילדה בת 3 מאושפזות במצב קשה, מצבו של האב שניסה להתאבד קל • האב אמר: "רציתי לרצוח אותם"
הדס גרינברג
06 במרץ 2020
08:31
עודכן ב 12:01

גבר בן 33 דקר הבוקר (שישי) את אשתו ואת שתי בנותיו - פעוטה בת שלוש ותינוקת בת עשרה חודשים. התינוקת נפצעה אנוש ומותה נקבע בבית החולים מאיר בכפר סבא. האישה, בת 36, והפעוטה מאושפזות במצב קשה. על פי החשד, לאחר הדקירות, האב ניסה להתאבד. הוא מאושפז במצב קל. האב אמר לאנשי מגן דוד אדום: "רציתי לרצוח אותם".

 


הדיווח הגיע למשטרה על ידי אחותה של האישה, שגרה מעליהם. מדובר ביחידת דיור, שם גרים בני המשפחה והיא זאת ששמעה את הצעקות והזעיקה את הכוחות. המשפחה לא מוכרת למשטרה. אימה של האישה סיפרה: "משפחה נורמטיבית, השמיים נפלו עלינו".

חובש מד"א עידו שיף שהגיע לזירה סיפר: "הגענו למקום בכוחות גדולים יחד עם המשטרה. בחצר הבית שכבה האישה כשהיא בהכרה וסובלת מפציעות בגופה, פרמדיק מד"א החל בטיפול מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימומים. אני המשכתי לתוך הדירה, הביאו אלי ילדה כבת 3 בהכרה, ביצעתי בדיקה ראשונית והענקנו טיפול ראשוני שכלל עצירת דימום מסכן חיים".

"באחד החדרים בבית ראיתי את הפעוט שהיה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ויחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ ביצענו בו פעולות החייאה והוא פונה ראשון במצב קריטי לבית החולים מאיר הסמוך. דקות בודדות לאחר מכן האישה והילדה שנפצעו באורח קשה פונו גם כן לבתי החולים כשמצבם יציב והגבר פונה במצב קל", הוסיף שיף.