האב החשוד ברצח, היום
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

חקירת האב הרוצח בהוד השרון: ריב התפתח בין בני הזוג דקות לפני הרצח

במשטרה צפויים לבדוק אם הסיבה למריבה היא העובדה שהאישה רצתה להיפרד מהבעל. כתב ההגנה של סנגורו של החשוד הוא אי שפיות
הדס גרינברג
08 במרץ 2020
21:19

בין בני הזוג, ברק בן עמי ואשתו, אותה דקר ופצע קשה, התפתח ריב דקות לפני הרצח של התינוקת בת העשרה חודשים. כך פורסם הערב (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11. האישה היא שסיפרה לקרוביה על מריבה ביניהם


במשטרה יבדקו בימים הקרובים באשר למריבה ואם הסיבה שהובילה אליה הייתה שהאישה אמרה לחשוד שהיא רוצה להיפרד. ב-48 השעות הקרובות החשוד יעבור בדיקת כשירות למעצר לאחר שסנגורו טען לאי שפיות בעת המעשה. מחר ב-13:30 תיערך הלווייתה של התינוקת בבית העלמין נווה הדר.


מעצרו של ברק בן עמי, החשוד ברצח בתו התינוקת ובניסיון הרצח של אשתו ובתם בת ה-3, הוארך היום בית משפט השלום בפתח תקווה בעשרה ימים נוספים. בדיון אמר הטוען המשטרתי כי אין אינדיקציה לאלימות במשפחה בעבר. "גבינו עדויות מהמשפחה, גם משם לא עלה רקע לאלימות בעבר״. סנגורו של בן עמי שאל האם הוא נבדק בידי פסיכיאטר? על כך השיב נציג המשטרה: ״לא ראינו צורך. גם עכשיו לא רואים צורך״.

אתמול, הודה בן עמי הודה בחקירתו במיוחס לו וטען: ״לקחתי סכין ורציתי לרצוח את כולם השתגעתי נטרפתי". חקירתו הופסקה כמה פעמים לאחר שהחל לבכות ולא ניתן היה להמשיך בחקירה בשל מצבו הנפשי.

מצבה של האם שנדקרה מוסיף להשתפר, כך נמסר מבית החולים בילינסון. עובדים סוציאליים מלווים ותומכים בה, היא עודכנה על מותה של ביתה התינוקת. כמו כן היא מקבלת מידע ועדכון רציף על מצב ביתה בת ה-3 המאושפזת בבית החולים מאיר.