קווין דוראנט
צילום: אי-פי

דיווחים: קווין דוראנט חולה בקורונה

כוכב ה-NBA הוא השחקן הרביעי בברוקלין נטס שנדבק בנגיף. שחקני הלייקרס ייכנסו לבידוד לאחר ששיחקו מול הקבוצה לפי הפסקת הליגה • גם שחקן הכדורגל של יובנטוס, הצרפתי בלז מטווידי נדבק ומהמועדון נמסר כי הוא "חש בטוב, ואין לו תסמינים" • אירועי ספורט גדולים נדחו
מתי ברנהרט וליאן וילדאו
18 במרץ 2020
06:36

כלי תקשורת בארצות הברית דיווחו הלילה (רביעי) כי כוכב ה-NBA מקבוצת ברוקלין נטס, קווין דוראנט, נדבק בנגיף קורונה. דוראנט הוא השחקן הרביעי בקבוצה שנמצא חולה בנגיף והשישי ב-NBA, אחרי שחקני יוטה ג'אז, רודי גובר ודונובן מיטצ'ל. שחקני הלייקרס, ביניהם לברון ג'יימס, יכנסו לבידוד לאחר ששיחקו מול הנטס לפני הפסקת הליגה.

בתוך כך גם שחקן הכדורגל הצרפתי, בלז מטווידי מיובנטוס חלה בנגיף. מהמועדון נמסר כי הוא "חש טוב". זהו שחקנה השני של הקבוצה שנמצא חולה בנגיף, אחרי דניאל רוגאני. 

אתמול אופ"א הודיעה רשמית כי אליפות אירופה לאומות בכדורגל, היורו, לא תיערך הקיץ ותידחה בשנה ליוני 2021. זאת בעקבות התפשטות הנגיף. ההחלטה התקבלה בקונגרס וירטואלי של אופ"א בו נידונו השלכות שונות של דחיית הטורניר.

טורניר כדורגל נוסף שנדחה הוא הקופה אמריקה, אליפות דרום אמריקה לנבחרות. הטורניר נדחה גם הוא בשנה ליוני 2021. בד בבד, גם הרולאן גארוס, טורניר הגראנד סלאם בטניס שנערך בצרפת נדחה. בהודעה נכתב כי הוא ישוחק בחודש ספטמבר.