בית החולים זיו בצפת, קורונה
צילום: דוד כהן, פלאש 90

אמה של חולת הקורונה בת ה-11 המאושפזת במצב קשה: הפינוי שלה התעכב למרות ההידרדרות

האם לכאן חדשות: היא פונתה מהמלונית לבית החולים רק בעקבות התערבות המשפחה שפנתה עצמאית למד"א
חן ביאר
27 באפריל 2020
13:40

אמה של הילדה בת ה-11 המאושפזת במצב קשה במחלקת הקורונה של בית החולים רמב"ם בחיפה אומרת היום (שני) כי הפינוי של בתה מהמלונית בטבריה התעכב למרות הידרדרות במצבה והיא פונתה בסופו של דבר לבית החולים רק בעקבות התערבות של בני המשפחה שפנו עצמאית למד"א.

בשיחה עם כאן חדשות סיפרה האם: "היא הייתה איתנו במלונית, החום שלה עלה והיו לה כאבי בטן, עדכנו את הרופאים בהכול. היו פה כל מיני חוות דעת. חלק מהרופאים חשבו שצריך לפנות וחלק שלא, בסופו של דבר הוחלט שלא צריך לפנות. היא התעוררה בלילה ממש עם קשיים לנשום ואז החלטתי שאני לוקחת את הטלפון ומתקשרת למד"א, לא אכפת לי כל הבירוקרטיה ומי מטפל בכל דבר, הרגשתי שעוד שנייה אני מאבדת אותה. התקשרתי למד"א ואמרתי להם תבואו עכשיו לפנות אותה לא מעניין אותי כלום".

האם, שנדבקה אף היא בנגיף, הוסיפה כי בני המשפחה אינם מחפשים אשמים במצב: "אני לא יודעת מה היה צריך לקרות ולא רוצה להאשים אף אחד. אנחנו מאמינים שהכול משמיים. מה שהיה צריך לקרות קרה, אנחנו לא מחפשים אשמים, זה המצב שלנו כרגע. כולם תומכים עוזרים ומתפללים בשבילנו, אנחנו מרגישים חיבוק ענק מכל עם ישראל. מאוד מאוד קשה לי שאני צריכה לעקוב אחר הטיפול מרחוק, אבל אנשים כאן במלונית עוזרים ומחזקים אותי, עשיתי בדיקה ואני מקווה שהיא תצא שלילית וככה אוכל לנסוע לרמב"ם כמה שיותר מהר. בינתיים יש לנו טלפון ישיר ומעדכנים אותנו בכל דבר".