זירת ההתרסקות

ההרוג בהתרסקות המטוס הקל ליד יקום: שי בן יצחק

צוות כיבוי חילץ את האב ואת בנו לאחר שנלכדו, צוות מד"א קבע את מותו של בן יצחק, בנו בן ה-11נפצע קשה ונמצא במצב יציב • סיבת ההתרסקות עדיין לא ידועה • מסוק של יחידת 669 פינה את הילד לבית החולים תל השומר
שרון עידן ואורלי אלקלעי
02 במאי 2020
12:38
עודכן ב 18:32

גבר בן 52 נהרג היום (שבת) לאחר שמטוס קל, "אולטרה לייט", התרסק בשטח פתוח סמוך ליקום. בנו בן ה-11 נפצע באירוע באורח קשה. שמו של הגבר הוא שי בן יצחק.

צוות מגן דוד אדום שהגיע לאירוע דיווח על שני אנשים לכודים ובהכרה, אב ובן. לאחר שצוותי כיבוי חילצו את השניים, חובשי מגן דוד אדום קבעו את מותו של בן יצחק, ומסוק צבאי של יחידת 669 הוזנק לפנות את השניים לבית החולים תל השומר. האב והבן, תושבי השרון, המריאו ממנחת יקום, סמוך למקום ההתרסקות.

פרמדיק מגן דוד אדום ירדן דהרי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את המטוס הקל שהתרסק בשטח הפתוח ובתוכו נלכדו שני פצועים, גבר כבן 50 שהיה מחוסר הכרה ונער בהכרה מלאה. מיד התחלנו בטיפול רפואי כשבמקביל פעלו לוחמי האש לחלץ את הפצועים. הגבר היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. הנער שנפגע באורח קשה הועבר למסוק צבאי שנחת במקום ופונה לבית החולים תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים".