שמוליק הרוש ודקל וקנין
צילום מסך מתוך פייסבוק

"אל תשכח שבקרוב אני משתחרר": קרב העבריינים על גבו של דקל וקנין

העבריין מיכאל מור הגיב לשיר שהקדיש לו יריבו דרך כוכב הרשת וכתב מהכלא: "אני מבין שזה הכי גבוה שלך" • זאת לאחר שמוליק הרוש פרסם סרטון בו שר וקנין לבקשתו שיר שהקדיש למור: "אתה לא אמין ואין לך מילה"
אורלי אלקלעי
10 במאי 2020
23:57

העבריין מיכאל מור ענה היום (ראשון) ליריבו שמוליק הרוש על סערת הסרטון עם כוכב הרשת דקל וקנין בן ה-14. בסרטון יושב וקנין לצידו של הרוש ומקדיש למור שיר, לבקשת הרוש, בו הוא שר: "אתה לא אמין ואין לך מילה". מור הכתיב מהכלא לאנשיו פוסט שפורסם בפייסבוק ובו כתב: "אני מבין שזה הכי גבוה שלך, ואין לך דרך אחרת להתפרסם. אל תשכח שבקרוב אני משתחרר, אל תפקיר את כולם ותברח לכפר". 

״לפני כמה חודשים, איזה ליצן ישב בארוע ,שתה כוסית וחצי. לשנייה אחת חש איזשהו סוג של ביטחון שהחליט להקדיש לי שיר דרך טמבל בן 14, ומפרסם את זה בכל מדיה אפשרית", נכתב מטעמו של מור. "אני מבין שזה הכי גבוה שלך, ואין לך דרך אחרת להתפרסם, ואם כבר הרשית לעצמך להיות גיבור מאחורי מסך, נשקף כמה דברים עליך, שחלילה לא ייחשבו שאתה גבר".

מור הוסיף: "כשהייתי בחוץ לא היית מספיק גבר לצאת מהכפר, אני מאמין שאתה זוכר. גם כשחזרתי לארץ התחבאת בכפרים, שנעצרתי חזרת לטייל. חיכית שהמשטרה יעשו בשבילך את העבודה בכדי שתוציא את ראשך מהמחילה. לאיזה אלוקים אתה מתפלל? אתה צריך שטיח, לא כיפה". 

בנוסף לכך צירף מור שני סרטונים של הרוש וחבורתו נמלטים מאחת הזירות. במשטרה הבינו שלאחר פרסום הסרטון של הרוש שצולם, לפני ארבעה חודשים, תיפתח מלחמה שוב בין השניים למרות שמור בכלא.