העימות אמש

בעקבות העימות עם הסייעת של כרמל מעודה: אב לילדה שעברה התעללות בגן זומן לחקירה

זו הפעם השביעית שהאב, יוסי חברה, זומן לחקירה מאז התפוצצה פרשת ההתעללות. חברה: "לא עשיתי שום דבר לא חוקי והכל מתועד במצלמות בית המשפט"
הדס גרינברג
22 במאי 2020
20:18

בעקבות העימות אתמול עם סייעת בגן של הגננת המתעללת כרמל מעודה: יוסי חברה, אב לילדה שעברה התעללות בגן, זומן היום (שישי) להגיע ביום ראשון לחקירה במשטרת פתח תקווה. עבור חברה מדובר בחקירה שביעית במשטרה מאז התפוצצה פרשת ההתעללות בראש העין לפני כשנה. חברה: ״עצוב שמשטרת ישראל לא מזהה מי הקורבנות בסיפור כאן. לא עשיתי שום דבר לא חוקי והכל מתועד מכל מה שהתרחש בבית המשפט״.


כאמור, אתמול התעמתו הורי הילדים מהגן של מעודה עם מאבטחי בית המשפט, שמנעו מהם להגיע לסייעת לירז נתן שהגיעה לדיון הקראת כתב האישום נגדה. ההורים קראו לעבר הסייעת: "תסתכלי לנו בעיניים, תתביישי". בחודש ינואר הוגש נגד נתן כתב אישום חמור בגין תקיפת חמישה קטינים בגן במשך שנתיים.

כתב האישום מתאר מסכת התעללויות והתאכזרות מצדה של הסייעת כלפי חמישה מהילדים. בין השאר נכתב כי באחד המקרים הניחה רגליה על אחת הילדות, הצמידה את גופה למזרן וסטרה על ידה. במקרה אחר, נכתב, שילבה נתן את ידיהם של הקטינים בכוח, גררה והטיחה אותם בעוצמה ברצפה.