ישראל חיים החשוד באונס בת 13 ברמת השרון

"בן כמה אני נראה לך": הצעיר החשוד באונס ילדה בת 13 ברמת השרון צפוי לעמוד לדין

החשוד נעצר לאחר שצעיר אחר שהיה בזירת האירוע התקשר למשטרה, ודיווח שראה ילדה בגינה ציבורית ברמת השרון כשהיא נראית מעולפת ומישהו גורר אותה ורוכן לעברה. בידי המשטרה התכתבות בין החשוד, בן 25 מירושלים, לילדה, שבה היא אומרת לו את גילה
שלי טפיירו
10 ביוני 2020
03:57

המשטרה והפרקליטות גיבשו תשתית ראייתית להעמדה לדין נגד ישראל חיים בן 25 מירושלים, החשוד בביצוע עבירות מין חמורות בילדה בת 13 ברמת השרון. כך פורסם אמש (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11.

מדובר באירוע מלפני כשבוע, שבו צעיר אחר שהיה בזירת האירוע התקשר למשטרה, ודיווח שראה ילדה בגינה ציבורית ברמת השרון כשהיא נראית מעולפת ומישהו גורר אותה ורוכן לעברה. השוטרים שהגיעו למקום עצרו את החשוד בתום מרדף.

הצעיר החשוד מירושלים הכיר את הילדה דרך האינסטגרם. בידי המשטרה התכתבות בין השניים, שמצביעה על כך שהחשוד ידע בוודאות את גילה. בהתכתבות שואלת הילדה את החשוד בן כמה הוא, והוא עונה: "בן כמה אני נראה לך?". בתגובה כותבת הילדה שהוא נראה בן 17, ומוסיפה כי היא בת 13.

החשוד צפוי להיחקר שוב השבוע, ולאחר השלמות החקירה תוגש הצהרת תובע וכתב אישום נגדו, בין היתר בגין ביצוע מעשה סדום. גורמים המעורים בחקירת התיק הדגישו כי טענותיו של החשוד לשאלת ההסכמה אינן רלוונטיות נוכח גילה של הילדה. כמו כן, עולה כי החשוד התכתב עם קטינות נוספות, והתכתבויות אלו, ככל הנראה, לא הבשילו למפגשים נוספים.