רונן ביטי בבית המשפט, 7 באוגוסט 2019

הפרקליטות דורשת: ארבע שנות מאסר לאביה של עדי ביטי

היום התקיים הדיון בעונשו של אביה של הזמרת עדי ביטי, שהורשע בעבירות מין בנערות שהיו חברות בקבוצת המעריצים של הזמרת
צח שפיצן
10 ביוני 2020
18:15

הפרקליטות דרשה היום (רביעי) עונש מאסר של ארבע שנים לרונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי שהורשע בביצוע מעשים מגונים בנערות שהיו חברות בקבוצת המעריצים של הזמרת. היום נערך דיון בטיעונים לעונש בבית משפט השלום בכפר סבא. גזר הדין יינתן בתחילת חודש אוגוסט.

בכתב האישום שהוגש נגד ביטי, בן ה-48, הואשם שקיים שיחות מיניות עם נערות ושלח להן תמונות בוטות שלו. זה החל בקבוצת וואטסאפ שפתח בשם "ביטי אימפריה" שבה היו חברות כ-70 קטינות שמעריצות את בתו כוכבת הילדים. ב-2018-2017 הוא נהג לקיים שיחות בעלות תוכן מיני עם תשע קטינות בנות 16-13 מהקבוצה.

אחרי ששכנע אותן לעבור לאפליקציית טלגרם, שממנה אי אפשר להוציא תיעוד של השיחות, נהג ביטי לשאול אותן אם קיימו יחסי מין, ביקש מחלקן הודעה קולית שבה הן נשמעות גונחות, שלח לחלקן תמונות וצילומי וידאו שלו מבצע מעשים מיניים בעצמו, הציע לחלקן לבצע בעצמן מעשים מיניים ועוד. הוא אף ביקש מאחת הקטינות לבצע בו מעשים מיניים וכן שלח לשלוש קטינות סרטון המתעד מעשים כאלה בין שני קטינים בכיתת לימודים. בהמשך, חלק מהקטינות פתחו קבוצת ווטסאפ שבה חשפו בפני אשתו של ביטי את מעשיו, והוא בתגובה שלח הודעה קולית בקבוצה ובה איים על שתיים מהן.