רואן אלקארנאווי ואביה

האישה ההרה שעל פי החשד הוכתה בידי בעלה - מתה בביה"ח

החשוד, בן 32 מרהט, נעצר ביום שישי. האב שלל עימות עם משפחת החשוד: אנחנו מתאפקים, יש חוק במדינה. המשפחה הודיעה שתתרום את איבריה של רואן
אסף פוזיילוב
14 ביוני 2020
07:01
עודכן ב 08:30

בבית החולים סורוקה בבאר שבע נקבע הלילה (ראשון) מותה של רואן אלקארנאווי, האישה ההרה בת ה-29 מרהט, שעל פי החשד הוכתה בידי בעלה ביום שישי. אביה אמר לכאן חדשות: "נחכה לסוף החקירה ואז נראה איך לפעול. אם הוא אשם יש חוק במדינה". המשפחה הודיעה שתתרום את איבריה של רואן: "מי שמציל חיים של מישהו, כאילו הציל עולם מלא".

האב הוסיף: "לא מאחל דבר כזה לאף אחד. אם הוא יואשם והוכח שזה הוא, יש חוק במדינה. ואני לא מעל החוק. בינתיים שום דבר לא ברור ושום דבר לא בטוח. נחכה ונמתין בסבלנות". האב התייחס לאפשרות שיהיה עימות בין המשפחות: "אנחנו מתאפקים. אני מקווה שהכל ילך בצורה טובה, נחכה ונמתין".

סאמי אלקארנאווי, קרוב משפחתה של האישה שוחח עם אסף ליברמן וקלמן ליבסקינד בכאן רשת ב ואמר על האירוע כי "הם מקווים שהאמת תצא לאור". אלקארנאווי הוסיף שהמשפחה, לדבריו, היא משפחת חוק והמשטרה תטפל בעניין. 

החשוד, תושב רהט בן 32, נעצר ביום שישי בחשד שתקף את אשתו ההרה ופצע אותה אנוש. הבעל עוכב לחקירה יחד עם כמה בני משפחה נוספים. בתום החקירה הוארך מעצרו עד היום.

על פי המשטרה, הבעל עדיין חשוד בהמתה בקלות דעת ובשיבוש הליכי חקירה. ביום שישי הוא טען כי מצא אותה במקלחת לאחר שנפלה ונחבטה בראש. לדברי אביה, היו מקרי אלימות קודמים, אולם דאגו לעשות סולחות כדי לא להתגרש בגלל הילדים.