קלרה רבין שנרצחה ב-2006 באשדוד

רצח קלרה רבין באשדוד: המשטרה עצרה חשוד נוסף במעורבות ברצח

רבין נרצחה בביתה בדקירה וחניקה בשנת 2006. בדיקת דנ"א הביאה באחרונה למעצרו של אולג דוליה תושב העיר בן 54 וכעת של אדם נוסף
איציק זוארץ
14 ביוני 2020
17:28

רצח קלרה רבין באשדוד: המשטרה עצרה היום (ראשון) חשוד נוסף במעורבות ברצח שהתרחש בשנת 2006. מדובר בגבר בשנות ה-50 לחייו, תושב אשדוד. הוא הועבר לחקירה ביחידה המרכזית של מרחב לכיש ויובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון. בד בבד הוארך היום בשבוע נוסף מעצרו של החשוד ברצח, אולג דוליה. 

לפני שבוע פורסם כי המשטרה עצרה את דוליה, תושב אשדוד בן 54 בחשד שרצח את קלרה רבין לפני 14 שנה במהלך שוד בביתה. בדיקות חוזרות שבוצעו השנה למוצגים שנאספו מזירת הרצח הובילו את המשטרה לקרוב משפחתו של הרוצח ומשם גם אליו. דוליה מכחיש את המיוחס לו.

גופתה של רבין נמצאה בביתה בשנת 2006 בידי בנה ובתה, לאחר שלא ענתה לשיחות הטלפון שלהם. על גופתה נמצאו סימני דקירה וחניקה. בעלה שהה בחוץ לארץ באותה עת. התברר כי רבין נהגה לספר לאנשים כי היא ובעלה מחזיקים כסף בביתם. עם זאת, לפני טיסתו, העביר הבעל את הכסף לאחד מבניו.

לאחר מציאת גופתה של רבין אספה המשטרה ממצאים רבים. במשטרה חשדו כי מדובר בהתפרצות לבית שהסתבכה, אך לא הצליחו להתחקות אחר עקבותיו של הרוצח. בחודש אפריל ביקשו במשטרה לקיים בדיקות חוזרות לכמה ממצאים מהזירה, שהביאו כאמור, למציאתו של אולג דוליה. 

אולג דוליה, החשוד ברצח, נעצר כמה פעמים בעבר, אך לא נלקחה מימנו בדיקת דנ"א מכיוון שהיה מדובר בעבירות שאינן מצריכות בדיקה. קרוב משפחה שנעצר והדנ"א שלו תאם את זה של דוליה הביא בסוף למעצרו.

תגיות:
אשדוד