מלול בבית המשפט, ארכיון

הנאשם ברצח מיכל סלה: "היא דקרה אותי כמה פעמים"

בתשובה המלאה לכתב האישום החמור נגדו נכתב: "מלול שתה לשוכרה ולא זוכר לפרטים את מה שאירע, פרט לכך שבאותו הערב במהלך ויכוח בין השניים הוא נדקר כמה דקירות" • משפחה של סלה: "אלירן מלול הוא לא רק רוצח אכזרי בדם קר, אלא הוא גם חסר בושה, איטי ומחושב בתגובותיו"
ורד פלמן
15 ביוני 2020
11:37

הנאשם ברצח מיכל סלה אלירן מלול טען כי "היא דקרה אותי כמה פעמים" - עורכי דינו של מלול הגישו היום (שני) את תשובתם המלאה לכפירה באשמת הרצח. בתשובה נכתב: "מלול שתה לשוכרה במהלך הלילה ולא זוכר לפרטים את מה שאירע, פרט לכך שבאותו הערב במהלך ויכוח בין השניים הוא נדקר כמה דקירות על ידי סלה בצד ימין של גופו".

עוד מכחיש מלול בעובדות כתב האישום כי קינא לסלה ודרש ממנה לנתק קשר עם חבריה ומכרים מהעבר. כמו כן הוא מכחיש שידע על כך שסלה מתלבטת האם לעזוב אותו ושהייתה בסדנה עם אחותה בערב הרצח. עורכי הדין, מיכאל עירוני ועידן גמליאלי, שמייצגים את אלירן מלול מטעם הסניגוריה מסרו: "היום הגשנו את גרסתו של אלירן לאירוע הקשה. מפאת צנעת הפרט וכיבוד ההליך המשפטי, אנו נציג את כל טענותיו של אלירן בבית המשפט".

ממשפחת סלה נמסר: "אלירן מלול הוא לא רק רוצח אכזרי בדם קר, אלא הוא גם חסר בושה, איטי ומחושב בתגובותיו. הוא דקר את מיכל 11 פעמים ולאחר שרצח את אותה מול בתה היונקת, הוא חיכה בקור רוח במשך 17 שעות ארוכות עד שהגופה תתקרר, בטרם יצא לשכנים, סיפר להם שקר ולא הזעיק עזרה למיכל".

בסוף החודש שעבר כפר מלול באשמה בתגובה להגשת כתב האישום נגדו בגין רצח בנסיבות מחמירות של אשתו. לפי כתב האישום המתוקן, לאחר שתקף את סלה, פצע אותה בראשה, גרר אותה ודקר אותה בכמה מקומות בגופה – חנק מלול את סלה בצווארה וכן חבט בפניה. 

סנגוריו של מלול קבלו נגד העדים בתיק וראש צוות החקירה שרואיינו בסרט על הרצח בתוכנית עובדה בערוץ 12. עורכי הדין מיכאל עירוני ועידן גמליאלי אמרו כי "ראש צוות חקירה מתראיין וזה דבר שלא ייעשה. יש להבהיר למאשימה שתדבר עם העדים שלה ותבהיר כמו שהבהירה בתיק אחר לא לעשות את זה".

מיכל סלה

הפרקליטות הגישה בחודש נובמבר כתב אישום נגד מלול בגין רצח בנסיבות מחמירות של מיכל סלה. עוד לפי כתב האישום, בכל אותו הזמן בתם בת השמונה חודשים שהתה בדירה, וכוחות ההצלה הגיעו לדירה רק למחרת בסביבות השעה 18:00.