שלומי, הבוקר

"הבנתי שזו חדירה": תושבת שלומי שמסתנן הגיע לחצר ביתה משחזרת

החדירה בגבול הצפון: תושבת שלומי התעוררה הלילה לשמע קולות פיצוצים, וגילתה כי דמות חשודה מסתובבת ממש בחצר ביתה. "הייתי במרחק כלום ממנו, סיוט", סיפרה
חן ביאר
17 ביוני 2020
12:28

מהגר עבודה שחצה את גבול ישראל לבנון הלילה (רביעי) הצליח להגיע לחצר ביתה של תושבת היישוב שלומי. הבוקר היא שחזרה את האירוע המפחיד, ובשיחה עם כאן חדשות סיפרה: "הייתי במרחק של כלום ממנו, הבנתי שזה לא תרגיל".

"היו המון רעשים של פצצות תאורה, הבנתי שמשהו לא בסדר", סיפרה. "קיבלתי הודעה שמדובר בתרגיל כלשהו, אבל זה לא סיפק אותי. יצאתי מהמיטה ושלחתי הודעה לקצין הביטחון שאני ערה, ושאני עם שתי בנות בבית. הגיעו מלא כוחות שהחלו לפטרל פה, טירוף".

שלומי, הבוקר

"הבחור היה מתחתיי ולא ראה שאני רואה אותו", תיארה. "בשלב מסוים הבחנתי בדמות שמסתתרת צמוד לחומה שמקיפה את הבית שלי, ראיתי אותו ממש מקרוב. הוא מאחורי העץ ואני מלמעלה. הבנתי שזו חדירה ולא תרגיל. בשלב מסוים הוא קלט אותי, וברח. רציתי לדעת לאן הוא בורח אבל הוא נעלם".

"תודה לאל שזה לא מחבל חמוש עם מטרה לפגוע או לחטוף כי הייתי במרחק של כלום ממנו", סיכמה. "סיוט, מפחיד".

ראש מועצת שלומי גבי נעמן פנה לאלוף הפיקוד: "איך יכול להיות שאזרח פשוט מצליח לעבור את כל המכשולים - מצלמות אבטחה, חיישנים, ומצליח לעמוד בשעת בוקר מוקדמת מול דיירת בפתח ביתה. תאר לעצמך לו חדרו שלושה מחבלים חמושים עם נשק אוטומטי".

בדובר צה"ל הודיעו הבוקר כי "זוהתה חצייה של חשוד משטח לבנון לשטח ישראל. החשוד נעצר על ידי כוחות צה״ל".

תגיות:
לבנון