מכבי תל אביב
צילום: פלאש 90

פרשת הכדורגלנים והקטינות: השחקנים ידעו שמדובר בנערות מתחת לגיל 18

ממצאי החקירה מעלים כי השחקנים ידעו באופן חד משמעי שמדובר בקטינות מתחת לגיל 18 הלומדות בתיכון. עם זאת, אין ממצא שמוכיח מודעות לכך שהיו מתחת לגיל 16
רועי ינובסקי והדס גרינברג
17 ביוני 2020
21:37

פרשת הכדורגלנים והקטינות: ממצאי החקירה מעלים כי השחקנים ידעו באופן חד משמעי שמדובר בקטינות מתחת לגיל 18 הלומדות בתיכון. עם זאת, אין שום ממצא שמוכיח מודעות לכך שהיו מתחת לגיל 16. כך עולה מכל העדויות שנגבו עד כה ולכן קיים קושי להוכיח עבירה של בעילה אסורה בהסכמה. כך פורסם היום (רביעי) בחדשות הערב בכאן 11. מהחקירה התגבשה תשתית ראייתית לעבירה של הגשת אלכוהול לקטינים. אחת הנערות העידה במשטרה: "האלכוהול היה חלק מתוכנית הניצול".


עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן המייצגים את השחקנים מסרו בתגובה: "מדובר בפרשה רגישה. אנו מכבדים את צנעת הפרט של הנערות השחקנים ובני משפחותיהם. תנו למשטרה לבצע את עבודתה".

עשרה עדים מסרו עד כה עדות במשטרה בפרשה. מדובר בשחקני כדורגל ובמקורבים לכדורגלנים החשודים. חלקם היו בשני אירועי ימי הולדת שקדמו למפגש שבו פגשו לראשונה השחקנים החשודים את הנערות. כמו כן עולה כי חלק ממוסרי העדות היו מקורבים לנערות. כל ארבעת המעורבים הישירים בפרשה, שני הכדורגלנים ושתי הנערות, יידרשו להשלמות חקירה בשבוע הבא. גורם במשטרה התייחס לסטטוס החקירה ואמר לכאן חדשות: ״אנחנו לא קרובים למיצוי החקירה".

עורך הדין עדי כרמלי

עורך הדין יינון היימן