עפר שלח
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

ח"כ שלח על הריאיון שפוצץ: התנצלתי על ההתפרצות, אבל מה שנעשה שם היה לא לגיטימי

בריאיון לכאן רשת ב התייחס שלח לסערה בעקבות התפרצותו על מגישי ערוץ הכנסת: "אני בדרך כלל יותר קר רוח. כשבא אדם ומציג משהו שהוא יודע שהוא לא נכון - זה בעיניי לא לגיטימי"
שלי וגואטה
22 ביוני 2020
18:33

ח"כ עפר שלח מכחול לבן התייחס היום (שני) לסערת הריאיון הגנוז בערוץ הכנסת, שנחשפה אתמול ב-ynet, שבו התפרץ לעבר שני המגישים משה גלסנר ואבי בלום ונטש את האולפן. בריאיון לשלי יחימוביץ' ויגאל גואטה בכאן רשת ב אמר שלח כי התנצל בפני גלסנר על הדברים שאמר, אך הוסיף כי מה שקרה בריאיון היה לא לגיטימי.

האזינו לריאיון עם ח"כ עפר שלח בכאן רשת ב

"התנצלתי בפני המראיינים, אבל כשאדם מציג דבר שהוא יודע שהוא לא נכון - זה לא לגיטימי", אמר שלח. "אני מרבה להתראיין אצל משה גלסנר, אני מיודד עם שני המגישים ברמה האישית. אנחנו הפוליטיקאים אפשר להטיח בנו הכול, ואני בדרך כלל יותר קר רוח.

"הייתה התייחסות לעלילה שהופצה בשעתו על ידי אנשים שגנץ שילם להם כסף, והעלילה הזו הוכחה בתוך שבוע כלא נכונה. כשבא אדם ומציג משהו שהוא יודע שהוא לא נכון, זה בעיניי לא לגיטימי. אמרתי לו 'האם חדלת להכות את אישתך?', התנצלתי בפניו מיד על הדברים, והם הכירו בזה שהם עשו טעות".

הריאיון לתוכנית "שחור ולבן" בערוץ הכנסת הוקלט ובו נשאל שלח על אודות דיווחים שהיו במהלך מערכת הבחירות על איסוף חומרים נגד גנץ בתוך כחול לבן. שלח התפרץ לעבר המראיינים וביקש לעצור את ההקלטה: "הדבר הזה ייגמר בתביעה נגדך בבית המשפט, יש גבול. הריאיון הזה מבחינתי נגמר. אני לא צריך להכחיש את הדבר הזה. יש לך חוצפה של כלומניק, שיושב פה וחוזר על משהו שהוא שקר מוחלט. אני גמרתי להתראיין לכם, חתיכת אפס שכמוך", תקף חבר הכנסת את אחד המראיינים.