הזמר עופר לוי
צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

עופר לוי: "אני רואה פריצות ונגעל - מה עדיף, אישה פרוצה או אישה צנועה?"

הזמר, שביקש מהמעריצות שלא להגיע להופעותיו בלבוש לא צנוע בריאיון לכאן רשת ב: "היא מפסידה אותי, את עצמה ואת כבודה. כל הגברים חושבים כמוני"
ורד יפתחי-גרין
23 ביוני 2020
14:04

"תשאלי כל גבר אמיתי - מה עדיף אישה פרוצה או אישה צנועה? אני רואה פריצות אני נגעל, זה מעורר בי חלחלה", כך אמר הזמר המזרחי הוותיק, עופר לוי, בריאיון לכאן רשת ב אתמול (שני), בעקבות סערה שעורר פוסט בדף הפייסבוק שלו בו קרא לנשים שמגיעות להופעותיו להגיע בלבוש צנוע. לוי הוסיף בפוסט כי בקשתו היא אישית וכי ישמח שייתיחסו אליה, על מנת שיוכל להרגיש בנוח ולתת את כולו בהופעות.

"אני לא יכול לראות אישה לא צנועה, זה חילול קודש. לא מתאים לי לעבור על עבירה חמורה, גם לא בעיניים", אמר והסביר: "אני בתשובה כבר 26 שנים, עם עליות וירידות - כן, או לא לוחץ ידיים, כן שומר או לא שומר נגיעה, מתבייש לא להעליב. בשנתיים וחצי האחרונות התחזקתי פי 700 אלף - אני שומר לשון הרע, שומר עיניים ושומר נגיעה - מקפיד מאוד בקלה כחמורה. אני לא יכול לעמוד כך על במה לשיר, מבחינה רוחנית, כשאני מכוון את כל השירה לקדושה".

"הקול הוא לא שלי, אני בסך הכול צינור, כבל שמעביר את הדברים", אמר לוי. "אין לי ויכוח עם אף אחד, אני לא מסתכל בין כה וכה - היא מפסידה אותי, את עצמה ואת כבודה. אף אחד לא יעצור את עופר לוי, רק בורא עולם".