-
צילום: פלאש 90

פרשת הכדורגלנים והקטינות: נעצר חשוד בניסיון סחיטה

למשטרה הגיעה הקלטה בה נשמע אדם המציע להשפיע על עדות המתלוננות תמורת כסף • שתי הקטינות זומנו לעדות נוספת מחר • החשוד נחקר בחשד לניסיון להדיח בחקירה, ניסיון לסחיטה באיומים וניסיון לשבש מהלכי משפט
הדס גרינברג
23 ביוני 2020
12:52
עודכן ב 21:37

פרשת הכדורגלנים והקטינות: המשטרה עצרה הערב (שלישי) חשוד, תושב רמת גן בן 37, בניסיון סחיטה של אחת ממשפחות הכדורגלנים המעורבים בפרשה. על פי גורם המעורה בחקירה, עורך הדין של השחקנים הביא למשטרה הקלטה של שיחה שמעידה על ניסיון הסחיטה, בשיחה נשמע אדם שמציע להם לשלם כסף בתמורה להשפעה על עדויות המתלוננות ולהוביל לסגירת התיק.

מהמשטרה נמסר כי הוא נחקר בחשד לניסיון להדיח בחקירה, ניסיון לסחיטה באיומים וניסיון לשבש מהלכי משפט. מחר בבוקר הוא יובא לפני שופט בבית משפט השלום בראשון לציון. קו ההגנה של סנגורו יתייחס לכך שבהקלטה לא נשמע כביכול קולו של החשוד וכי לא מדובר במכשיר הנייד שלו אלא של בן משפחה אחר.

שתי הקטינות זומנו לעדות נוספת מחר, יום רביעי. לפי ההערכות, לאחר גביית העדות צפוי להיערך עימות בין השתיים. זאת לאור ההבדלים בגרסאות בנוגע לכמה פרטים שאותם רוצים במשטרה לוודא. בתחילת השבוע  קבע בית המשפט כי הראיות נגד הכדורגלנים מוגדרות כרגע בעצימות נמוכה ובשל כך לא נעתר לבקשת כאן חדשות לפרסם את שמותיהם. השופטת זהר דיבון סגל כתבה בהחלטתה כי "עקרון פומביות הדיון אינו מוחלט. מנגד ניצבות זכויות החשודים לכבוד, לשם טוב ולפרטיות".