עמית אלמוג ומאיה ווישניאק
צילום: מתוך האינסטגרם

אחותה של מאיה ווישניאק: "מספיק עם השקרים - הוא רצח אותה בלב קר"

שירה ווישניאק אמרה את הדברים בתגובה לפרסום ההקלטה בחדשות הערב, ובה נשמעה אימו של הנאשם עמית אלמוג בשיחה עם המשטרה דקות ספורות לאחר המעשה
דניאל אלעזר
24 ביוני 2020
13:19

שירה, אחותה של מאיה ווישניאק שנרצחה על פי האישום בידי בן זוגה עמית אלמוג, הגיבה לפרסום ההקלטות בחדשות הערב בכאן 11 אתמול (שלישי), ובהן נשמעה אימו של הנאשם ברצח בשיחה עם המשטרה דקות ספורות לאחר המעשה. "אני לא יכולה להפסיק לתהות אם הוא לא עשה את זה לבד", כתבה שירה בפוסט שפרסמה בפייסבוק.

עוד כתבה האחות: "ככל שעובר הזמן, עוד ועוד פרטים הזויים עולים מהלילה שבו מאיה נלקחה ממני לתמיד. איך לא ציינת בשיחה למוקד שהוא תוקף אותך? מספיק עם השקרים האלו - הוא רצח אותה בלב קר ובמחשבה תחילה".

אחותה של ווישניאק מתחה ביקורת חריפה על התנהלות אימו של אלמוג, וציינה: "מאיה נרצחה בכוונה תחילה בבית שלך שבו את גידלת את הבן שלך. לא אנוח ולא אשקוט עד שאבין מה קרה שם באותו הלילה. הקרב רק התחיל".

חוות דעת שנערכה בימים האחרונים מעלה את האפשרות שאימו של אלמוג ביימה את דקירתה על ידי בנה. אלמוג הואשם בשבוע שעבר ברצח בנסיבות מחמירות. בפרטי כתב האישום נכתב כי ווישניאק הגיעה לדירתו של אלמוג ב-16 במאי, ושם הוא חנק אותה למוות. עוד נכתב שאחרי מותה הצטלם אלמוג עם גופתה של ווישניאק, שר ופיזר שטרות סביבה. כתב האישום שהוגש כלל גם אישומים על תקיפת האם.