מירי מסיקה ונרקיס
צילום: פלאש 90

"יחבר וייתן אוויר וכוח לאנשים": מירי מסיקה ונרקיס על שירן המשותף החדש "משה"

נרקיס על החיבור עם מסיקה: "מירי נטולת אגו, היה חיבור מדהים" • על השיר עצמו סיפרה: "נכתב מתוך הגעגוע למישהו שאני מכירה ולמישהו שגם לא - למנהיג רוחני שייסחף אותנו בכל הקצוות"
בחצי היום
24 ביוני 2020
14:34

הזמרות מירי מסיקה ונרקיס סיפרו היום (רביעי) על הפרויקט המשותף שלהן, השיר החדש "משה". בריאיון לאסתי פרז ועופר חלפון בכאן רשת ב, סיפרה מסיקה על המפגש הראשון עם נרקיס. "אמרתי לה 'את מכשפה, בקטע טוב', היא כישפה אותי". על בחירת השיר אמרה "כל השירים שרצינו לעשות היו טובים, אחד יותר טוב מהשני". על התקוות למשמעות השיר אמרה בכמיהה "אני רוצה שהוא יחבר, שייתן לנו אוויר, וכוח, שיהיה לאנשים טוב".

האזינו לריאיון המלא עם מסיקה ונרקיס

נרקיס סיפרה כי "מירי נטולת אגו, והיה חיבור מדהים". על השיר שכתבה אמרה "נכתב מתוך המקום שלי לגעגוע למישהו שאני כן מכירה ולא מכירה. זה הפך לשיר נשים הקורא למנהיג רוחני שייסחף אותנו בכל הקצוות".

מסיקה סיפרה כי "יש בינינו כל כך הרבה קווים קשורים. יש לנו דעות אחרות לחלוטין, אבל יש אהבה וכבוד, אנחנו משוועות למישהו שיבוא ויפתח לנו את הלב, זה הרבה יותר גדול מפוליטיקה". נרקיס סיפרה כי "יש משבר גדול של הנהגה בעולם כולו, ומנהיגים רוצים שיאהבו אותם. אני מקווה שנצא מחוזקים מהקורונה ולא משנה מה קורה בהנהגה".

האזינו לשיר