משה יעלון ועו"ד דוד שמרון
צילום: יונתן זינדל ואבשלום ששוני, פלאש 90

יעלון על עו"ד שמרון: "אותי לא משתיקים, לא מפחד"

שר הביטחון לשעבר הגיב לאיום התביעה של עורך הדין, שנחשף אמש בחדשות 12. זאת לאחר שיעלון טען בריאיון ל-103 כי מקורבו של נתניהו הרוויח עשרות מיליוני אירו מפרשת הצוללות. הבוקר יעלון אמר לכאן רשת ב: "אם הוא רוצה לתבוע אותי - הנושא יבואר בבית הדין"
ירון דקל ויעקב אילון
25 ביוני 2020
10:24

שר הביטחון לשעבר וחבר הכנסת משה יעלון אמר הבוקר (חמישי), בריאיון לירון דקל ויעקב אילון בכאן רשת ב, כי הוא אינו חושש מאיום התביעה של עורך הדין דוד שמרון. לדבריו: "אני לא מפחד, אותי לא ישתיקו. אם שמרון רוצה לתבוע אותי - שהנושא יבואר בבית הדין". אתמול אמר יעלון בריאיון ל-103FM כי עורך הדין דוד שמרון קיבל עשרות מיליוני אירו בעמלות, במסגרת פרשת הצוללות

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ משה יעלון בכאן רשת ב

בתגובה שלח שומרון, באמצעות עורך דינו עמית חדד, איום בתביעה לשר הביטחון לשעבר - כך פורסם אמש בחדשות 12. שמרון, מקורבו של נתניהו, דרש כי יעלון יתנצל על דבריו. עורך הדין חדד ציין כי שר הביטחון לשעבר "עשה לעצמו נוהג להשמיע נגד שמרון טענות פוגעניות, שקריות ומכפישות בשנים האחרונות". 

בריאיון הבוקר לכאן רשת ב התייחס יעלון לעתירה שהגישה התנועה לאיכות השלטון בנוגע לפרשת הצוללות, ואמר "מסתבר, מה שלא ידעתי בהיותי שר הביטחון, שלנתניהו יש אינטרס אישי-כספי שהפרויקטים יבוצעו ב'טיסינקרופ'. העתירה שהגישה התנועה מגובה ב-22 תצהירים של ראשי ממשלה לשעבר, מנכ"לים ואלופים".