-
צילום: פלאש 90

הכדורגלנים והקטינות | אביה של אחת הנערות: "היא בטראומה כמו אחרי אונס"

האב סיפר לכאן חדשות: "אנחנו חיים בסיוט. זה פוגש אותנו בכל רגע נתון, חוסר שינה וסיוטים. היא לא מתמודדת, היא בקשיים איומים. גבר בן 28 עם ילדה? זו פדופיליה, רואים שהיא בת 15"
הדס גרינברג
29 ביוני 2020
19:13

אביה של אחת מהנערות, שהגישו תלונה נגד שני שחקי מכבי תל אביב בגין ביצוע עבירות מין, סיפר היום (שני) לכאן חדשות: "מי שמטפל בה מרגיש שהיא בטראומה כמו אחרי אונס".

האב סיפר על החוויה המטלטלת שעוברת בתו מרגע פרסום הפרשה: "אנחנו חיים בסיוט. זה פוגש אותנו בכל רגע נתון, חוסר שיינה וסיוטים. היא לא מתמודדת, היא בקשיים איומים". 

האב התייחס להאשמות והאיומים אותן סופגות הנערות ברשתות, ולטענות כי פיתו את הכדורגלנים. "לכל מי שהאשים אותן - אל תעצמו את העיניים, כי זה יכול לחבוט בכם. לא היה פה פיתוי, הן לא ידעו מה הם רוצות ועושות, הן נוצלו לחלוטין", ציין האב והוסיף: "הם לא באו להכיר אותן, הם באו לפגוע וטמנו להם מלכודת. גבר בן 28 עם ילדה? זו פדופיליה. כשמסתכלים על הבת שלי רואים ילדה בת 15, כשמדברים איתה התמונה נסגרת. הם ידעו והבינו". 

אמש פורסם בחדשות הערב כי למשטרה יש די ראיות להאשים את שני השחקנים בשידול קטין לשתיית משקה משכר, עבירה שבצדה עונש של שלושה חודשי מאסר. עם זאת, שחקני מכבי תל אביב לא צפויים, ככל הנראה, לעמוד לדין על עבירות מין. זאת מאחר שלחוקרים אין די ראיות לבסס עבירה של בעילה אסורה בהסכמה. בימים הקרובים תסתיים החקירה והתיק יועבר לפרקליטות.

שני הכדורגלנים החשודים בפרשה נחקרו אתמול באזהרה במשך שלוש שעות. השניים עומתו עם ממצאי עדויותיהן של הנערות מהשבוע שעבר. בתום החקירה הוחזרו לשחקנים מכשירי הטלפונים הניידים. ביום רביעי העידו שתי הנערות במשטרה, בפעם השנייה, במשך תשע שעות. לשתיים נערך תרגיל חקירה המדמה עימות. הן הוכנסו לחדרים נפרדים ומדי כמה שאלות לאחת, ניגשו לעמת את השנייה עם עדות חברתה. בעדויותיהן של השתיים יש סתירות, בעיקר בסוגיית הגיל וצריכת האלכוהול.