השרה מירי רגב
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

רגב אחרי שנעדרה מההצבעה: "כחול לבן הפרו קיזוז"

שרת התחבורה מירי רגב אמרה בריאיון לחדשות הערב כי הליכוד לא נערך היטב להצבעה על ההצעה של ח"כ סמוטריץ' להקמת ועדת חקירה לניגוד עניינים שופטי בית המשפט העליון. לדבריה, אם ההצעה תעל השוב, המפלגה תיערך בהתאם. עוד הודיעה רגב: סיכמתי עם האוצר על תגבור של האוטובוסים החל ממחר
חדשות הערב
09 ביולי 2020
02:00

שרת התחבורה מירי רגב הגיבה אתמול (רביעי) בריאיון לחדשות הערב על המשבר בקואליציה, לאחר שנעדרה מההצבעה על פתיחת ועדת חקירה לבחינת ניגוד העניינים של שופטי העליון. רגב הסבירה כי נעדרה מההצבעה מאחר ש"קוזזה", אך שכחול לבן הפרו את הקיזוז. לדבריה: "אין לי ספק שאם ההצעה הזו תגיע שוב אנחנו ניערך לזה בהתאם וכולם יבואו להצביע בעד". 

רגב הגיבה לזעם בסיעות החרדיות, על כך שהתבקשו על ידי ראש הממשלה להגיע להצבעה - בזמן שנתניהו נעדר ממנה בעצמו. לדברי השרה: "קואליציה זה לא דבר פשוט. יש עליות וירידות. יש לנו ברית עם החרדים, גם אם הם כועסים כרגע על התנהלות כזו או אחרת, אנחנו יודעים להגיע איתם להבנות". 

ברקע השינוי בתחבורה הציבורית בשל התפשטות נגיף קורונה, שרת התחבורה הודיעה כי סיכמה עם משרד האוצר על תגבור מערך האוטובוסים בעלות של 10 מיליארד שקלים. אוטובוסים בין-עירוניים יוכלו להביע החל מהבוקר עד 30 נוסעים, אוטובוסים עירוניים יוכלו להסיע עד 32 נוסעים, אוטובוסים מפרקיים (אקורדיון) יוכלו להסיע עד 50 נוסעים. קווי השירות יפעלו בימים ראשון-חמישי עד השעה 22:00, ובימים אלה תופסק פעילותם של כל קווי הלילה. 

ביום חמישי עד שבת הקרובים קווי חצות אל העיר אילת, ובכיוון ההפוך, יצאו בחצות כמתוכנן בשל העובדה שהוזמנו מקומות מראש. מיום ראשון ואילך נסיעת חצות תצא בשעה 22:00. ברכבת ישראל לא יהיו שינויים אך הנוסעים מתבקשים להדפיס מראש את שוברי הנסיעה.