קיד קאדי ואמינם
צילום: יוטיוב

אחרי קניה ווסט, הראפר קיד קאדי חובר לאמינם

השניים הוציאו סינגל חדש והתייחסו למגפה העולמית, ולהרג ג'ורג פלויד: "איך יכול להיות שיש כל כך הרבה שוטרים משוחתים?" | האזינו
פבל מובשוביץ'
10 ביולי 2020
13:58

לפני כשנתיים הוציא הראפר והשחקן האמריקני קיד קאדי אלבום עם המפיק המוזיקלי האגדי והראפר קניה ווסט – "ילדים רואים רוחות" – שעסק במגוון נושאים, בהם התמודדות עם מחלות נפש. כל שבעת השירים נכנסו ל־100 השירים החמים במצעד הבילבורד. השבוע הכריז ווסט שהוא רץ לנשיאות ארצות הברית, וכמה ימים לאחר מכן גורמים בסביבתו אמרו ל־TMZ כי הם חוששים שבימים האחרונים חווה ווסט התפרצות מחודשת של ההפרעה הדו־קוטבית ממנה הוא סובל.

היום (שישי) קאדי שחרר סינגל מפתיע עם ראפר אגדי נוסף – אמינם. בסיגנל, "הרפתקותיהם של איש הירח וסלים שיידי", מתייחס אמינם כהרגלו לנושאים פוליטיים ואקטואליים, ובאמצעות משחקי מילים שנונים הוא לא פוסח מלבקר את אלה שנמנעים מלעטות מסכה – "Now I'm in a fucking casket from you coughing". במילה "coughing" למשל, נעשה שימוש כפול – תחבירי ומצלולי. מצד אחד מדובר ב"שיעול" (אחד מתסמיני הקורונה) מצד שני "ארון קבורה" (שמרפרר לשורות קודמות בשיר). נוסף על כך מתייחס הראפר גם להרג ג'ורג' פלויד – "איך לעזאזל יש כל כך הרבה שוטרים מושחתים?". 

האזינו לסינגל