מדלן מקאן
צילום: גטי אימג'ס

דיווח: משטרת פורטוגל מחדשת את החיפוש אחר גופת מדלן מקאן

הדיילי מייל הבריטי דיווח כי משטרת פורטוגל מחדשת את החיפושים אחר גופת הילדה באזור מלון הדירות שבו נעלמה. הטלוויזיה בפורטוגל דיווחה /למשטרה ראיות של ממש לכך שכריסטיאן ברוקנר, אסיר גרמני הנושא עונש מאסר על עבירות מין חמורות, הוא שחטף את הילדה ורצח אותה לפני 13 שנים
מאיה ראכלין
11 ביולי 2020
00:46

התפתחות בפרשת העלמותה של הילדה הבריטית מדלן מקאן. הדיילי מייל הבריטי דיווח הלילה (שבת) כי משטרת פורטוגל מחדשת את החיפושים אחר גופת הילדה באזור מלון הדירות שבו נעלמה. הטלוויזיה בפורטוגל דיווחה  שלמשטרה ראיות של ממש לכך שכריסטיאן ברוקנר, אסיר גרמני הנושא עונש מאסר על עבירות מין חמורות, הוא שחטף את הילדה ורצח אותה לפני 13 שנים. על פי הדיווח ברוקנר קשור למקרה נוסף של אדם שנעדר מהאזור בו נעלמה הילדה בפורטוגל.

לפני כחודש הוריה של מדלן מקאן דרשו מהתביעה בגרמניה לחשוף את הראיה שבעקבותיה הוכרזה מדלן מתה. העיתון הבריטי "דיילי מייל" פרסם כי ההורים דורשים מהתביעה להסביר מדוע הם חוקרים את הפרשה כפרשת רצח, ולא כמקרה היעלמות. הוריה מאמינים שבתם עדיין בחיים.

התובע הנס כריסטיאן וולטרס סיפר ביום רביעי בריאיון מיוחד לכאן חדשות, כי החשוד המרכזי בתיק בכלל עדיין לא נחקר, אך למרות זאת הוא בטוח שזה האיש שחיפשו במשך 13 שנים. מדלן, לדבריו, נרצחה מיד אחרי שנחטפה.