רוי בוי
צילום: אילן בשור, מתוך ויקיפדיה

"הוא מאכיל את הילדים שלו בשנאה": שלי וגואטה על הסרטון הגזעני של כוכב הילדים

שלי יחימוביץ' ויגאל וגואטה מאמינים לרוי בוי שהוא בהחלט מצטער על הסרטון הגזעני - אבל לא חושבים שההתנצלות מגיעה דווקא מהסיבות הנכונות
שלי וגואטה
13 ביולי 2020
15:35

אחרי ערוץ ג'וניור, שזה הערוץ שבו רוי בוי מצלם סדרה, הודיע שהוא מפסיק את צילומי הסדרה שלו, נזכר כוכב הילדים להתנצל ב-1,000 דרכים שונות על הסרטון הגזעני שהופץ ברשת. שלי יחימוביץ' ויגאל וגואטה מאמינים לרוי בוי שהוא בהחלט מצטער על הסרטון - אבל לא חושבים שההתנצלות מגיעה דווקא מהסיבות הנכונות.

"תשמע", אומרת שלי יחימוביץ', "כל הדברים הכי רעים מתחילים בזה שאנשים מסתכלים על אנשים אחרים כעל חפצים, וזה הדבר הכי נורא - שאדם מסתכל על אדם אחר כעל לא אדם, לא אנושי. הוא לא מייחס לו בכלל תכונות שהוא מייחס לעצמו או לילדים שלו או לאנשים שיקרים לו. חלק מהדברים הכי מגעילים באנושות נובעים מהדבר הזה שאתה מסתכל על הילד הקטן הזה, שהוא בגיל של הילד שלך, ואתה מתייחס אליו לא כאל בן-אדם".

יגאל גואטה: "אני אגיד לך את האמת כשאני ראיתי את הסרטון הזה לא ראיתי באמת את הילדים שלו מאכילים ילד בדואי או ילדים בדואים, ראיתי אותו בעצמו מאכיל את הילדים שלו רעל, מאכיל את הילדים שלו שנאה, ומאכיל את הילדים שלו גזענות. זה מה שהוא עשה בעצם".

תגיות:
רוי בוי