מבלים בפארק דיסני בהונג קונג עם מסכות נגד קורונה
צילום: איי-פי

עם ריחוק ומסכות: דיסנילנד פריז נפתח למבקרים

פארק הבילויים הגדול והחשוב ביותר באירופה היה סגור מאז אמצע חודש מרץ, בעקבות מגפת הקורונה • בהונג קונג החליטה הנהלת דיסני לסגור את הפארק בשל העלייה בתחלואה
אנטוניה ימין
15 ביולי 2020
14:00

המקום שבו אלזה ומיקי מאוס צריכים לעטות מסכות: פארק דיסנילנד פריז נפתח היום (רביעי) למבקרים. פארק הבילויים - הגדול והחשוב ביותר באירופה - היה סגור מאז אמצע חודש מרץ, בעקבות מגפת הקורונה.

הפארק הוא האחרון בשרשרת הפארקים של דיסני שייפתח היום שוב לציבור - קודם לכן נפתחו הפארקים בהונג קונג ובארה״ב. אבל גם החזרה ל״מקום הכי טוב בעולם״ תהיה תחת הנחיות חדשות: מספר האורחים במקום יצומצם, אורחים יהיו מחויבים לשמור על מרחק של לפחות מטר בין אחד לשני, ומבוגרים וילדים מגיל 11 ומעלה יהיו מחוייבים בעטיית מסכות.

הנחיות נוספות הן כי המסעדות במקום יהיו פתוחות לטייק אווי בלבד ולא לישיבה, ובמתקנים יישמרו כיסאות פנויים כדי להפריד בין האורחים. בנוסף, מופע האורות הלילי בהשתתפות דמויות דיסני אהובות בוטל עד להודעה חדשה.

צרפת, אחרי חודשיים של סגר נוקשה, נמצאת כעת במצב של שליטה יחסית בווירוס. זאת לעומת ארצות הברית והונג קונג - שם החליטה הנהלת דיסני לסגור היום את הפארק בשל העלייה בתחלואה.