לירן דנינו, ארכיון
צילום: תאגיד השידור הישראלי

הזמר לירן דנינו נחשד שהפר את תנאי הבידוד

הזמר שחלה בקורונה שהה אצל בת זוגו טיילור מלכוב שנדבקה גם היא בנגיף. מטעמו של דנינו נמסר: אי הבנה, בני הזוג היו יחד בבידוד מרגע יציאתם מהמלונית
דניאל אלעזר ושני נחשוני
22 ביולי 2020
11:59

הזמר לירן דנינו, שחלה בנגיף קורונה, חשוד שהפר את תנאי הבידוד שלו ושהה אצל בת זוגו טיילור מלכוב שנדבקה גם היא בנגיף. על אף ההפרה, המשטרה לא קנסה את הזמר בסכום של 5,000 שקלים, משום ששהה בבית ולא במרחב ציבורי.

במשטרה ממתינים להוראות ממשרד בריאות ולפי זה יפעלו. במשטרה מעוניינים לברר האם הזמר שהה בבית בתל אביב כבר מתחילת תקופת הבידוד שהחלה ביום חמישי, ואז למעשה מדובר בטעות טכנית ברישום הכתובת בלבד שלא תגרור עמה קנס כספי, או שמא הזמר החל את הבידוד במקום אחר ועבר אל הדירה בעיר, צעד שיביא איתו הפרה של תנאי הבידוד והטלת קנס כספי. 

בימים האחרונים משרד הבריאות בדק אם הזמר מקיים את תנאי הבידוד שלו בכתובת בפתח תקווה שמסר למשרד הבריאות. לאחר שנציג המשרד לא הצליח למצוא את הזמר בכתובת המדוברת, פנה המשרד אל משטרת מרחב יפתח בתל אביב, כדי שאלה ינסו לאתרו. השוטרים שוחחו עם אביה של חברתו של הזמר, שאמר להם שדנינו מעביר את תקופת הבידוד עם בתו, בדירתם בדרום תל אביב.

מממשרד ניהול האמנים עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור המייצג את דנינו נמסר: "לירן דנינו היה בביתו מרגע שעזב את המלונית, הוא לא יצא ושמר על בידוד וההנחיות. המשטרה אכן הגיעה אתמול לבדוק שהוא אכן בביתו ואכן צילמה אותו במקום ואישרה שעמד בכל ההנחיות, לכן גם לא קיבל קנס או שום תלונה מצד המפקחים שהגיעו. המשטרה איחלה לו כל טוב ורק בריאות. הכתובת הרשומה ברשויות היא של ההורים של לירן ולכן היתה אי הבנה. לירן וטיילור עושים את הבידוד יחד בביתו בתל אביב מרגע יציאתם מהמלונית".