עודד קטש
צילום: פלאש 90

קטש לקראת חצי הגמר: אחרי הקורונה אין פייבוריטית ואין אנדרדוג

מאמן הפועל ירושלים, שתפגוש בחצי גמר הפלייאוף את מכבי ראשון לציון (יום ראשון, 18:30, כאן רשת ב) סיפר על היחס המכבד ליריבה. מאמן הזהובים גיא גודס דווקא רואה יחס כוח ברורים: "העובדה שהפסדנו להם חמש פעמים מעידה על הכוח של הפועל ירושלים"
ליאן וילדאו
24 ביולי 2020
15:52

לקראת חצי גמר פלייאוף ליגת העל הכדורסל, מאמן הפועל ירושלים עודד קטש אמר לכאן חדשות: "הכול פתוח, אין פייבוריטים ואין אנדרדוג אחרי הקורונה". מי שתתמודד ביום ראשון הקרוב (18:30, שידור ישיר בכאן רשת ב של שני חצאי הגמר) מול האדומים היא מכבי ראשון לציון, שמאמנה גיא גודס אמר היום כי "נבוא מוכנים מנטלית פיזית כדי לנסות לעשות הפתעה כמו שעשינו בשנה שעברה".

"זה הרבה יותר טוב מכפי שדמיינתי את זה, כולם מבינים כמה חשוב שהכדורסל היה לחזור", אמר מאמן ירושלים, שמציגה יכולת טובה מאז חזרת הליגה מפגרת הקורונה". גודס התייחס במסיבת העיתונאים שנערכה היום לרקורד הלא מרשים של קבוצתו נגד ירושלים: "העובדה שהפסדנו להם חמש פעמים מעידה על הכוח של הפועל ירושלים. זה נותן לנו סוג של מוטיבציה לנצח פעם אחת".

קפטן הפועל ירושלים, בר טימור, התייחס לתחושות השחקנים בקיום פיינל-פור ללא קהל. "זה קשה לנו, אנחנו יודעים את המשמעות והדחיפה הגדולה של הקהל, אבל זה משותף לכל הקבוצות מן הסתם. זה משחק אחד, הכול פתוח, יודעים למה אנחנו צריכים להתכונן", אמר טימור.

שחקן ראשון לציון, עוז בלייזר, הביע נחישות ואמונה בקבוצתו. "אנחנו באים להילחם על תארים, אין לנו מחשבה אחרת. יש לנו את האמונה בעצמנו. ירושלים קבוצה מצוינת, אין ספק שהם הפייבוריטים, הראנו במשחקים קודמים שאנחנו יכולים לעשות את העבודה. צריך להילחם 40 דקות כדי לנצח", אמר.