מיכה ואצילי

כוכבי מכבי ת"א מגיבים לראשונה לפרשה: "שגיתי ברמה המוסרית"

עומר אצילי ודור מיכה כתבו פוסטים בחשבונות האינסטגרם שלהם. אצילי הבהיר: "לא הייתי צריך לעשות את השטות הלא אחראית שעשיתי". מיכה כתב: "הייתי משוכנע שמדובר בבנות 18"
הדס גרינברג
24 ביולי 2020
19:38

שחקני מכבי תל אביב, שהיו מעורבים בפרשת הכדורגלנים והקטינות, עומר אצילי ודור מיכה, התייחסו הערב (שישי) לראשונה לפרשה. אצילי כתב בחשבון האינסטגרם שלו: ״שגיתי ברמה המוסרית. הייתי צריך להבין את המשמעות של הפרסום והחשיפה יותר טוב ולא לעשות את השטות הלא אחראית שעשיתי בקלות דעת". מיכה כתב: "למרות שאני בסך הכל רווק בן 28 והייתי משוכנע שמדובר בבנות 18, הייתי צריך לנהוג בזהירות יתר מתוקף היותי דמות מוכרת ומודל לחיקוי".

לפני כשלושה שבועות התיר בית משפט המחוזי מרכז בלוד לפרסם את פרטי החקירה בפרשת הכדורגלנים והקטינות, וגם את שמות שני שחקני מכבי תל אביב. לפני כחודש פורסם בכאן חדשות כי למשטרה יש די ראיות להאשים את שני השחקנים בשידול קטין לשתיית משקה משכר, עבירה שבצדה עונש של שלושה חודשי מאסר. עם זאת, מיכה ואצילי לא צפויים, ככל הנראה, לעמוד לדין על עבירות מין. זאת מאחר שלחוקרים אין די ראיות לבסס עבירה של בעילה אסורה בהסכמה. בימים הקרובים תסתיים החקירה והתיק יועבר לפרקליטות.

מיכה ואצילי עומתו עם ממצאי עדויותיהן של הנערות במהלך חקירתם ונלקחו מהם הטלפונים הניידים. לשתי הנערות נערך תרגיל חקירה המדמה עימות. הן הוכנסו לחדרים נפרדים ומדי כמה שאלות לאחת, ניגשו לעמת את השנייה עם עדות חברתה. בעדויותיהן של השתיים יש סתירות, בעיקר בסוגיית הגיל וצריכת האלכוהול.