השר יובל שטייניץ

השר שטייניץ: הממשלה לא מתפקדת ברמה הנדרשת

שטייניץ התייחס למשברים בקואליציה ולהפגנות שאותן כינה "מופע של שנאה והסתה נגד הימין: "ברור שאמון הציבור בממשלה אבד, חלקית לפחות". בנושא הטיפול במשבר קורונה אמר שטייניץ כי הציע לממשלה "סגר נושם" שבמהלכו יוכלו אזרחים לצאת רק לעבודה ולקניות חיוניות
השבוע
24 ביולי 2020
21:07

שר האנרגיה יובל שטייניץ התייחס הערב (שישי) לתפקוד הממשלה ולמשברים הרבים שפורצים בה. בריאיון לירון דקל בתוכנית "השבוע" הבהיר השר: "לממשלת האחדות כנראה עוד יש חבלי לידה, היא עדיין לא מתפקדת ברמה הנדרשת. ברור לי שאמון הציבור בממשלה אבד, חלקית לפחות".

צפו בריאיון המלא עם השר שטייניץ

בנושא הטיפול במשבר קורונה אמר שטייניץ כי הציע לממשלה "סגר נושם" שבמהלכו יוכלו אזרחים לצאת רק לעבודה ולקניות חיוניות. "פתחנו מהר מדי את אולמות האירועים, הפאבים, המועדונים, וגם את בתי הספר", אמר והוסיף כי הכיוון הכללי בממשלה הוא לנסות להימנע מסגר".

את ההפגנות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו מול מעונו כינה שטייניץ "מופע של שנאה והסתה נגד הימין". לדברי השר, אם אלה היו מפגינים מהימין שהיו עולים על סמל המדינה, גם בלי להתפשט, היו צולבים אותם בתקשורת. שטייניץ גינה את שירת ארגון לה פמיליה בעד יגאל עמיר "בדיוק כמו שאני מגנה את הדברים של אסף אמדורסקי".